درباره ما-پلاکینو
348
شهرک چیتگر-پلاکینو-املاک پلاکینو-منطقه 22-املاک منطقه 22-پهنه a-پهنه b-پهنه c

پلاکینو

از گذشته تا به حال، سرمایه‌گذاری در حوزه املاک از جمله ساخت و ساز واحدهای مسکونی و خرید و فروش زمین، ویلا و… یکی از رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری بوده است. احتمالا اکثر ما، اگر سرمایه‌ای بدست آورده باشیم، یکی از اولین راه‌هایی که برای افزایش آن به ذهنمان خطور می‌کند، فعالیت در بازار املاک است. شاید یکی از مهم‌ترین دلایلی که ما را مجذوب بازار املاک می‌کند، این تجربه قدیمی‌ترها است که می‌گویند: ملک اگه قیمتش بالا نره، هیچ وقت پایین نمیره! خب، از تحلیل اقتصادی و بحث در مورد مشکلات اقتصاد ملی که بگذریم، افزایش روزافزون قیمت ملک واقعیتی است که نمی‌توان بسادگی از کنار آن رد شددر واقع،.

بازار املاک به ما نشان داده است، سرمایه گذاری در این حوزه، در درجه اول موجب حفظ سرمایه می‌شود و در مرحله بعد، آن را افزایش می‌دهد. اما از کودکی به ما آموخته‌اند که احتیاط شرط عقل است. در واقع، هرچند سرمایه‌گذاری در بازار مسکن، ریسک کمتری نسبت به سایر بازارها دارد، اما، به قول معروف، بایستی قاعده بازی را بدانیم و خطرات ناشی از سرمایه‌گذاری در این بازار را به حداقل برسانیم.

مجموعه پلاکینو بر همین اساس و برمبنای تقاضای مردم برای سرمایه گذاری در مسکن با هدف پیدا کردن بهترین پیشنهادات ملکی در سطح شهر تهران برای سرمایه گذاری و معرفی آنها به عموم مردم فعالیت خود را آغاز نمود. همچنین ارائه اخبار مختلف ملکی، نوسانات بازار ملک و تحلیل آنها به صورت دقیق جزو اقداماتی است که مجموعه پلاکینو انجام می دهد.

هدف اصلی ما، آگاهی سازی مردم از فرصت های مناسب سرمایه گذاری بر اساس نرخ رشد بالا و همچنین اعتمادسازی نسبت به اطمینان از پیشنهادات سرمایه گذاری ما می باشد. لذا مشاوران و اعضای تیم پلاکینو با جمع آوری اطلاعات جامع و ارائه آنها به شما، بهترین افراد برای راهنمایی در حوزه سرمایه گذاری ملکی می باشند.

مجموعه پلاکینو با بررسی مناطق ۲۲ گانه تهران و همچنین شهرهای حومه تهران، منطقه ۲۲ تهران را به عنوان بهترین فرصت برای سرمایه گذاری ملکی انتخاب کرد و در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را شروع کرد.اما،

چرا منطقه ۲۲ گل سر سبد سرمایه گذاری در شهر تهران است؟

انتخاب منطقه ۲۲ به عنوان قطب گردشگری شهر تهران از سوی شهرداری تهران
سومین منطقه از لحاظ اختصاص بودجه از سوی شهرداری تهران
وجود مراکز تفریحی بی نظیر ( دریاچه خلیج فارس، شهربازی هزار و یک شهر، آبشار تهران، پارک چیتگر و … )
وجود مراکز تجاری بی نظیر ( ایران مال، بام لند، آرتمیس، رزمال و … )
وجود مراکز درمانی مجهز ( مرکز درمان بیماری های مغز و اعصاب پروفسور سمیعی، بیمارستان تریتا، بیمارستان تات و … )
همچنین لازم به ذکر است که معماری و شهرسازی منطقه ۲۲ به گونه ای طراحی شده است که در مواجهه با بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله، کمترین آسیب را دیده و راه های برون رفت از این بحران نیز ابتیا شده است.

اعضا تیم سرمایه گذاری ملکی

امیرحسین دهقانی

مدیر دپارتمان تبلیغات

امیر حسین دهقانی

۰۹۲۰۳۱۸۸۹۱۴

۰۲۱۴۴۷۸۲۱۰۰

فرهاد ملایری

مدیر داخلی

فرهاد ملایری

۰۹۱۲۶۱۹۴۰۴۷

مهرداد خادمی

مدیرعامل

مهرداد خادمی

۰۹۱۲۱۰۶۵۰۰۵

۰۲۱۴۴۱۹۱۹۱۰

اکبر مسرور

مشاور املاک

اکبر مسرور

۰۹۱۲۰۸۳۶۰۲۰

۰۲۱۴۴۱۹۱۹۲۰

علی نیک فر

مشاور املاک

علی نیک‌فر

۰۹۱۲۰۸۳۶۰۳۰

۰۲۱۴۴۱۹۱۹۳۰

اعضا تیم تبلیغات

جواد جزندری

طراح وبسایت

جواد جزندری

۰۹۳۳۵۳۸۵۵۹۴

پرنیا سعید زاده-پلاکینو

گرافیست

پرنیا سعیدزاده

**۰۹۳۸۶۹۵۵۲

مدیریت سایت و سئو سایت

مهرنوش شعبانی

۰۹۱۰۶۶۵۶۴۸۴

جواد رحمانی

مدیر شبکه های اجتماعی

جواد رحمانی

۰۹۱۲۹۴۷۱۵۳۷