تصویر آلت

گروه مسکن پلاکینو

بلوک فرهیختگان منطقه ۲۲

در ادامه سلسه مقالات معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در برج های منطقه ۲۲ تهران، در این مقاله قصد داریم به تشریح یکی دیگر از این فرصت‌ها بپردازیم.

در این بخش به معرفی مجتمع فرهیختگان، موقعیت و امکانات آن برای آشنایی شما خوانندگانی که یا قصد سرمایه‌گذاری ملکی دارید و یا به دنبال خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران هستید، پرداخته ایم.

مجتمع فرهیختگان

تاریخچه:

مجتمع مسکونی فرهیختگان در منطقه ۲۲ تهران قرارگرفته است. این مجتمع به علت نزدیکی به  پارک جنگلی چیتگر از موقعیت جعرافیایی و آب و هوایی خوبی برخوردار است.

این مجتمع مسکونی به صورت دو بلوک ۲۲ طبقه بوده و توسط تعاونی شخصی پرسنل بیمارستان تریتا و شرکت پاسارگاد در سال ۱۳۹۷ساخته شده است.

برای متقاضیانی که قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارند عرض می کنیم که متراژ واحدهای این دو بلوک عموما بزرگ بوده و از حدود ۱۶۵ متر تا ۴۵۰ متر متغیر است.

هر برج سه طبقه منفی جهت پارکینگ و انباری دارد.

برای مشاهده‌ی قیمت دقیق و امکانات واحد های فروشی به صفحه اصلی سایت پلاکینو رجوع کنید و در میان خانه‌ها جستجو کنید!!!

این مجتمع از بلوک های لوکس برخوردار بوده و امکانات فراوانی در این برج ها قراردارد.

اگر تمایل به خرید واحدهای لوکس و متراژبالا دارید، بد نیست به این مجتمع سری بزنید.

به طور خلاصه اگر بخواهیم از امکانات این مجتمع صحبت کنیم، می توان گفت: پارکینگ، انباری، آسانسور، بهترین متریال، دوربین مداربسته کل مجتمع، تلفن داخلی، اینترنت و …. که به تشریح در ادامه بیان خواهد شد.

دسترسی به برج فرهیختگان:

سریع‌ترین و آسان‌ترین راه دسترسی به این بلوک طی مسیر در بزرگراه شهید فهمیده یا همان اتوبان تهران- کرج به سمت غرب می باشد. بعد از رسیدن به خروجی پارک چیتگر وارد بلوار کوهک شوید و پس از آن تا رسیدن به مجتمع فرهیختگان به مسیر خود ادامه دهید. البته از مسیرهای دیگری هم می توان به این بلوک رسید اما همانگونه که گفتیم سریع ترین و آسان ترین راه دسترسی، همان مسیر پیش گفته می باشد. اگر هم از بزرگراه همت به سمت غرب می روید می‌توانید وارد بزرگراه آزادگان به سمت جنوب شوید و از خروجی خیابان‌های امیرکبیر و یا هوانیروز به سمت بلوار کوهک بروید.

همانگونه که می بینیم راه های متعددی به سمت این برج وجود دارد که دسترسی به این بلوک را تسهیل می کند و از این بابت می توان گفت که وجود این مسیرها برای تردد، یکی از محاسن برای خرید آپارتمان می باشد.

مشخصات برج فرهیختگان:

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارید بد نیست با مشخصات برج فرهیختگان نیز آشنا شوید:

مجتمع فرهیختگان در دوبلوک احداث گردیده است. این بلوک ها با نام های بلوک A و بلوک B شناخته می شوند.

هر بلوک شامل ۲۲ طبقه می باشد.

نمای ساختمان به صورت سنگ و شن شسته می باشد.

واحدهای بلوک A دردو تیپ ۲۲۰ متر و ۲۲۵ متری بوده و واحدهای بلوک B در دو تیپ ۱۶۷ متر و ۲۵۲ متری است.  دوطبقه بالا هم پنت هاوس می باشد که متراژ واحدها در این دو طبقه ۴۰۰ متر، ۴۲۰ متر و ۴۵۰ متر است.

کف واحدها از جنس سنگ می باشد.

این دوبلوک دارای سه طبقه منفی پارکینگ می باشند.

هر دو بلوک از نظر مرغوبیت مانند هم هستند.

همانگونه که می بینیم متراژ واحدها در این مجتمع بزرگ بوده و واحدهای با متراژ پایین ندارد.  به همین منظور متقاضیانی که قصد خرید آپارتمان با متراژ بزرگ را دارند می توانند به این بلوک سری بزنند.

شاید به این دلیل که تمامی واحدها دارای متراژ بالا هستند انتخاب را برای خریداران آپارتمان کمی مشکل کند و نتواند جوابگوی نیاز متقاضیان با هر سیلقه ای باشد.

این بلوک ها  دارای دو لاین آسانسورمی باشد. یک لاین نفربر و یک لاین آسانسور باربری

سیستم سرمایش و گرمایش واحدها از نوع چیلر مرکزی می باشد.

واحدها دارای آیفون تصویری و سیستم تلفن داخلی می باشند.

دید واحدها به چهارجهت می باشد که از سمت غرب دید دریاچه و از شمال دید کوه را دارند. این مورد می تواند نکته مهمی در انتخاب و خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ باشد.

واحدها دارای تراس هم می باشند که متراژ آن ها بین ۳ الی ۴ متر مربع است.

همان گونه که می دانید یکی از نیازهای امروز در ساختمان های بلند مرتبه داشتن انباری مناسب است. بلوک فرهیختگان برای خریداران آپارتمان و مالکین  یک انباری با مساحتی حدود ۲ متر مربع  بناکرده است. تا از این حیث دغذغه بایگانی وسایل و لوازم رانداشته باشند.

برای اطلاع رسانی در دسترس تر در کانال تلگرام پلاکینو عضو شوید

امکانات برج فرهیختگان

وجود امکانات خوب و مناسب در هر برج سبب می‌گردد که انتخاب برای متقاضی خرید آپارتمان و یا حتی رهن و اجاره واحد نیز راحت‌ترشود. در این بلوک امکانات خوب و مناسبی طراحی و اجرا گردیده‌است.

از مشخصات بلوک فرهیختگان وجود نگهبان ۲۴ ساعته است که امنیت این بلوک را فراهم می کند و از این حیث دغدغه خریداران آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران به جهت امنیت تردد را مرتفع کرده است.

تمامی پنجره‌های به کار رفته در واحدها دوجداره upvc می‌باشند. این نوع پنجره‌ها عایق صوتی بوده و مانع ورود گرد و غبار و دود و ….به داخل آپارتمان می‌شوند.

اگر از دیگر از ویژگی های بلوک فرهیختگان برای شما خریداران آپارتمان بخواهیم بگوییم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اینترنت پرسرعت

سیستم اعلان و اطفاء حریق

دوربین مداربسته

سالن اجتماعات

سالن ورزشی

سیستم تلفن داخلی

این بلوک فاقد دستگاه خودپرداز می باشد.

هر بلوک همانطور که گفته شد دارای سه طبقه منفی جهت پارکینگ و انباری می باشد و  هر واحد پارکینگ مختص خود را دارد و طوری طراحی و اجرا گردیده‌اند که هیچ واحدی  مزاحمتی برای واحد دیگر نداشته باشد.

ورودی پارکینگ هم به صورت کنترلی و دارای ریموت می‌باشد.

سیستم جمع آوری زباله در بلوک فرهیختگان با سیستم شوتینگ می باشد ولی فعلاً توسط سرایدار جمع آوری می شود.

واحدهای این دو بلوک فعلا فاقد سند می باشد و کلیه امور خرید و فروش در دفتر مدیریت بیمارستان تریتا انجام می شود.

از خریداران و یا سرمایه‌گذاران محترمی که قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ و یا سرمایه گذاری ملکی در منطقه ۲۲ تهران را دارند، خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین خود در گروه مسکن پلاکینو تماس حاصل فرمایید.

در حال حاضر امکان عضویت از طرف مدیریت محدود شده است