تصویر آلت

گروه مسکن پلاکینو

برج حکیم نظامی

در این مقاله قصد داریم به تشریح یکی دیگر از فرصت‌های سرمایه‌گذاری ملکی در منطقه ۲۲ تهران و خرید املاک در این منطقه بپردازیم.

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ دارید بد نیست سری به برج حکیم نظامی بزنید.

برج حکیم نظامی

تاریخچه:

در سال ۱۳۹۱ و بر اساس آگهی عمومی ازکارکنان صداوسیما درخواست شد تا درصورت تمایل نسبت به ثبت نام یک واحدازمجموعه صدوده واحدی پروژه‌ای به نام  پروژه حکیم نظامی،اقدام نمایند. طبق این آگهی و درآن زمان اعضاء می‌بایست مبلغ ۱۱۷میلیون تومان به طورمساوی واریز نموده تادرمرحله انتخاب واحد قدرالسهم هریک مشخص گردد. در همان سال این زمین ازشرکت تعاونی مسکن راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ (راهور) خریداری  و به نام شرکت تعاونی کارکنان صداوسیما ثبت گردید.

بعدازخریدزمین و دریافت وجه آن از اعضاء، مقدمات  تهیه نقشه‌ ها ومشاوره  فاز۲ با شرکت مشاوره تهران محاسب فراهم گردید وقراردادی بدین منظور با شرکت فوق بسته شد. بعدازاتمام تهیه نقشه‌های این فاز و اجرایی شدن فاز۳، اقدامات اولیه جهت انتخاب پیمانکارآغازشد. دراین مرحله بررسی های لازم درخصوص کیفیت شرکت ها و قیمت پیشنهادی وهمچنین شرایط ویژه هریک طی جلسات مختلف صورت گرفته ودرنهایت شرکت ساختمانی سامکو جهت همکاری درساخت موردانتخاب نهایی قرارگرفت.

برای مشاهده‌ی قیمت دقیق و امکانات واحد های فروشی به صفحه اصلی سایت پلاکینو رجوع کنید و در میان خانه‌ها جستجو کنید!!!

موقعیت برج حکیم نظامی :

این برج مسکونی در منطقه ۲۲ تهران و در بلوار کوهک قراردارد. این بلوک مسکونی به لحاظ نزدیکی به پارک جنگلی چیتگر و همچنین مرکز منطقه، موقعیت بسیار مناسبی هم از لحاظ سکونت و هم به منظور سرمایه گذاری دارا می‌باشد.

برج حکیم نظامی به صورت تک بلوک بوده و به کارکنان صدا و سیما تعلق داشته است. شرکت سازنده برج هم برابر تاریخچه بالا شرکت سامکو می‌باشد.

دسترسی به برج حکیم نظامی:

سریع‌ترین و آسان‌ترین راه دسترسی به این بلوک، طی مسیر در بزرگراه شهید فهمیده یا همان اتوبان تهران- کرج می‌باشد. در خروجی پارک چیتگر وارد بلوار کوهک شده و از آن جا به خیابان نسیم ۲۰ و بلوک حکیم نظامی می‌رسیم.

مشخصات برج حکیم نظامی:

اگر قصد خرید آپارتمان در برج را دارید، بهتر است از مشخصات کلی آن مطلع باشید. مشخصات برج حکیم نظامی برای خرید واحد آپارتمانی در آن به شرح زیر می‌باشد:

این برج در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع بناگردیده است که تراکم مفید ساخت آن ۱۴۰۰۰ متر مربع می‌باشد.

ساخت این بلوک ۲۵ طبقه از سال ۱۳۹۳ آغاز و در سال ۱۳۹۷ خاتمه یافت. از این ۲۵ طبقه ۲۱ طبقه مسکونی، یک طبقه لابی و پیلوت و سه طبقه هم مخصوص پارکینگ می‌باشد. از طبقه اول تا هفدهم، ۶ واحد و از طبقه ۱۸ تا ۲۱ دو واحد شرقی و غربی، در مجموع به تعداد ۱۱۰ واحد، قرارگرفته است. دید و منظره واحدهای شمالی به سمت کوه بوده اما با توجه به نحوه طراحی واحدها، این بلوک به تمامی جهات دید دارد.

اسکلت این برج فلزی و سازه آن بتن با دیوارهای برشی ضدحریق است. دیوارها بلوک سیمانی هستند و بیان این نکته ضروری است که به منظور جلوگیری از انعکاس صدا و ایجاد مزاحمت، دیوارها عایق صدا و صوت می‌باشند. سیستم گرمایش و سرمایش جدا بوده و دارای سیستم سرمایش داکت اسپیلت و گرمایش مینی چیلر است. سیستم اعلان و اطفاء حریق نیز در این برج انجام شده است.

نمای ساختمان تا طبقه اول سنگ و مابقی شن شسته کارشده است.

۴ لاین آسانسور در این برج تعبیه شده است که ظرفیت آن‌ها ۸ و ۱۳ نفر است. ۲ لاین از آن مخصوص حمل بار و ۲ لاین نفربر است.

برای متقاضیانی که تمایل به خرید و یا سرمایه‌گذاری بر روی آپارتمان دو خوابه و سه خوابه دارند، می‌توان گفت که این بلوک نیاز آنان را مرتفع می‌کند چرا که متراژ واحدها در برج حکیم نظامی کوهک از ۱۲۰ متر الی ۱۴۵ متر متغیر است. به این صورت که متراژ واحدها از طبقه اول تا ۱۷، ۱۲۰ متر دو خواب، ۱۳۰ متر و ۱۴۰ متر ۳ خواب می‌باشد. از طبقه ۱۸ تا ۲۱ به علت ان که واحدها ۱۴۵ متری ۳ خوابه  می‌شوند، در هر طبقه ۲ واحد احداث گردیده است.

از محاسن این بلوک، وجود تراس در هر واحد می‌باشد این تراس‌ها با مساحتی بین ۲ الی ۳ متر فضایی جهت استراحت، گذاشتن گلدان و لذت بردن از دیدن جاذبه‌ها و طبیعت را فراهم کرده‌اند.

هر واحد پارکینگ مختص خود را دارد و طوری طراحی و اجرا گردیده‌اند که هیچ واحدی  مزاحمتی برای واحد دیگر نداشته باشد.

یکی از نیازهای امروز در برج نشینی داشتن انباری مناسب است. بلوک حکیم نظامی برای خریداران و متقاضیان خود، یک انباری به مساحت بین ۲ الی ۴ متر بناکرده است. تا از این حیث دغذغه بایگانی وسایل و لوازم رانداشته باشند.

امکانات برج حکیم نظامی:

وجود امکانات خوب و مناسب در هر برج سبب می‌گردد که انتخاب برای متقاضی خرید راحت‌ترشود. در این بلوک امکانات خوب و مناسبی طراحی و اجرا گردیده‌است.

وجود لابی شیک با ارتفاع سقف ۶ متر، سالن اجتماعات در بام برج یکی از چندین امکانات آن است. همانطور که پیشتر گفتیم وجود دولاین آسانسور باربر و دولاین آسانسور نفربر یکی از نکات مثبت و بسیار ارزشمند در طراحی این برج می‌باشد.

دیگر امکانات این برج را می‌توان به زیر برشمرد:

  • اینترنت پرسرعت
  • دستگاه خودپرداز
  • آیفون تصویری
  • تلفن داخلی
  • دوربین مداربسته
  • آنتن مرکزی
  • سیستم اطفاء حریق
  • نگهبانی ۲۴ساعته و …

لازم به ذکر است که تمام استانداردهای ایمنی و آتش‌نشانی در برج‌ حکیم نظامی رعایت گردیده‌است.

حتی برای این برج سیستم برق پشتیبانی و اضطراری طراحی و راه‌اندازی گردیده‌است که یکی از نکات بسیار خوب و قابل توجه در هنگام خرید آپارتمان می‌باشد.

ورودی پارکینگ هم به صورت کنترلی و دارای ریموت می‌باشد.

این برج فاقد سیستم شوتینگ زباله است، اما جمع‌آوری زباله به طور منظم و توسط سرایدار انجام می‌شود.

تمامی پنجره‌های به کار رفته در واحدها دوجداره upvc می‌باشند. این نوع پنجره‌ها عایق صوتی بوده و مانع ورود گرد و غبار و دود و ….به داخل آپارتمان می‌شوند.

درب‌ ورودی آپارتمان‌ها در برج حکیم نظامی، ضد سرقت و ضدحریق می‌باشد.

از خریداران و یا سرمایه‌گذاران محترمی که قصد خرید آپارتمان و یا سرمایه گذاری ملکی در منطقه ۲۲ تهران را دارند، خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین خود در گروه مسکن پلاکینو تماس حاصل فرمایید.

یک نظر بده

در حال حاضر امکان عضویت از طرف مدیریت محدود شده است