تصویر آلت

گروه مسکن پلاکینو

برج های احرارالزمان منطقه ۲۲

در ادامه سلسه مقالات معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در برج های منطقه ۲۲ تهران، در این مقاله قصد داریم به تشریح یکی دیگر از فرصت‌های سرمایه‌گذاری ملکی در منطقه ۲۲ تهران و خرید املاک در این منطقه بپردازیم.

در این بخش به سراغ برج های احرار الزمان رفته ایم.

برج های احرار الزمان:

تاریخچه:

برج های مسکونی احرار در منطقه ۲۲ تهران قرارگرفته است. این بلوک ها در نزدیکی دریاچه شهدای خلیج فارس یا همان دریاچه چیتگر واقع گردیده اند.

برج های احرار جزو معدود برج های اطراف دریاچه بوده که برخی از بلوک ها و واحدهای آن دارای دید ابدی دریاچه می‌باشند.

برج های مسکونی احرارالزمان شامل ۸ بلوک می باشند که این بلوک ها در سال ۹۵ ساخته شده اند. هر بلوک مجزا بوده و توسط تعاونی های مربوط به خود ساخته شده است. از جمله این تعاونی ها می توان به تعاونی  مسکن آزادگان و تعاونی برنامه و بودجه اشاره کرد. مجتمع مسکونی احرار در قالب ۸ بلوک ۱۵ و ۱۶ طبقه ساخته شده و متراژ واحدها بین ۱۲۰ تا ۱۳۵ متر است.

برای مشاهده‌ی قیمت دقیق و امکانات واحد های فروشی به صفحه اصلی سایت پلاکینو رجوع کنید و در میان خانه‌ها جستجو کنید!!!

دسترسی به برج های احرارالزمان:

سریع‌ترین و آسان‌ترین راه دسترسی به این بلوک ها، طی مسیر در بزرگراه شهید خرازی و ورود به بلوار دریاچه بوده و می توان به این مجتمع در شمال دریاچه دسترسی پیدا کرد. در ضمن می توان از خروجی بلوار کاشان به سمت دریاچه چیتگر طی مسیر کرد و به این بلوک ها رسید. از خروجی بزرگراه آزادگان هم می توان با گذر از خیابان امیرکبیر وارد بلوار کاشان شد و به سمت این برج‌ها رفت.

اگر از سمت اتوبان شهید فهمیده یا همان اتوبان تهران- کرج به سمت غرب می روید می توانید در خروجی ایران خودرو به سمت شمال رفته و سپس به سمت دریاچه چیتگر بروید.  همانگونه که می بینیم راه های متعددی به سمت این برج ها وجود دارد که دسترسی به این بلوک ها را تسهیل می کند و از این بابت می توان گفت که وجود این مسیرها برای تردد، یکی از محاسن برج های احرار می باشد.

مشخصات برج های احرار الزمان:

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارید بد نیست با مشخصات این برج ها نیز آشنا شوید:

مجتمع احرار شامل ۸ بلوک می باشد.

نام گذاری این بلوک ها از B2  شروع می شود. B2، B3، B4، B5، B6، B7، B8 و C1 نام این بلوک ها می باشد.

هر برج دارای ۱۶ طبقه می باشد که در این ۱۶ طبقه تعداد ۴ و ۶ واحد قرار گرفته است. به طور مثال بلوک C1 دارای ۶ واحد در هر طبقه می باشد.

متراژ واحدها همانگونه که پیشتر اشاره گردید، بین ۱۲۰ الی ۱۳۵ متر متغیر است و این تنوع متراژ سبب گردیده که متقاضیان خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ توجه بیشتری به این بلوک های احرار نمایند.

هر واحد دارای تراسی بین ۱/۵ الی ۴ متر مربع می باشد که فضایی جهت استراحت، گذاشتن گلدان و لذت بردن از دیدن جاذبه‌ها و طبیعت را فراهم آورده است.

بلوک ها دارای ۳ لاین آسانسور نفربر و  یک لاین آسانسور حمل بار می باشند که ظرفیت آن ۸۰۰ کیلو گرم است.

متریال نمای برج ها سنگ و سیمان شسته است.

هر بلوک دارای سه طبقه منفی جهت پارکینگ و انباری می باشد و  هر واحد پارکینگ مختص خود را دارد و طوری طراحی و اجرا گردیده‌اند که هیچ واحدی  مزاحمتی برای واحد دیگر نداشته باشد.

یکی از نیازهای امروز در برج نشینی داشتن انباری مناسب است. بلوک های احرار برای خریداران و متقاضیان خود، یک انباری با مساحتی بین ۱/۵ الی ۸ متر بناکرده است. تا از این حیث دغذغه بایگانی وسایل و لوازم رانداشته باشند.

سیستم جمع آوری زباله در تمامی بلوک ها غیر از بلوک C1 توسط سرایدار بوده ولی در بلوک C1 به صورت شوتینگ زباله است و شاید این یکی از گزینه هایی باشد که در تصمیم گیری شما برای خرید آپارتمان مهم باشد.

واحدها در شمال و جنوب برج ها قرار گرفته اند و واحدهای به سمت شمال منظره کوه و واحدهای جنوبی، دید و منظره دریاچه را دارند که این هم می تواند نکته مهمی در انتخاب و خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ باشد.

سیستم گرمایش و سرمایش بلوک ها همگی مرکزی بوده و در بعضی از بلوک‌ها چیلر و در برخی دیگر سیستم ایرواشر می باشد. از ویژگی های برج های احرار می توان به دوربین مداربسته ، لابی و لابی من ۲۴ ساعته ، آنتن و ماهواره و اینترنت مرکزی اشاره نمود. برج های احرار علاوه بر نزدیکی به دریاچه چیتگر و اتوبان همت و دید دریاچه از نظر نزدیکی به مراکز خرید و مجتمع های تجاری در حال ساخت نیز مجموعه ای ویژه محسوب می گردد.

اسکلت برج C1 فلزی و پیچ و مهره است. این بلوک به علت سال ساخت و متریال استفاده شده در آن مورد توجه بیشتری قرارداد.

برای متقاضیانی که تمایل به خرید و یا سرمایه‌گذاری بر روی آپارتمان دو خوابه و سه خوابه دارند، می‌توان گفت که این بلوک ها  نیاز آنان را مرتفع می‌کند و همانگونه که گفتیم متراژ واحدها در برج های احرار  از ۱۲۰ متر الی ۱۳۵ متر متغیر است.

کف واحدها سرامیک بوده و واحدها دارای آیفون تصویری می باشند.

اگر بخواهیم از نقاط ضعف این برج ها بگویم شاید عدم وجود سالن اجتماعات و سالن ورزشی را به توان یکی از ضعف های این مجتمع دانست. البته بعضی از متقاضیان خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ نیز هستند که این ویژگی را مد نظر قرار نمی دهند.

برای اطلاع رسانی در دسترس تر در کانال تلگرام پلاکینو عضو شوید

امکانات برج های احرار

وجود امکانات خوب و مناسب در هر برج سبب می‌گردد که انتخاب برای متقاضی خرید آپارتمان و یا حتی رهن و اجاره واحد نیز راحت‌ترشود. در این بلوک ها امکانات خوب و مناسبی طراحی و اجرا گردیده‌است.

وجود لابی شیک یکی از چندین امکانات آن است. همانطور که پیشتر گفتیم وجود دولاین آسانسور نفربر و یک لاین آسانسور باربر یکی از نکات مثبت و بسیار ارزشمند در طراحی این برج‌ها می‌باشد.

دیگر امکانات این بلوک ها  را می‌توان به صورت زیر برشمرد:

اینترنت پرسرعت

آیفون تصویری

تلفن داخلی

دوربین مداربسته

آنتن مرکزی

سیستم اطفاء حریق

نگهبانی ۲۴ساعته و …

لازم به ذکر است که تمام استانداردهای ایمنی و آتش‌نشانی در برج‌ های احرار رعایت گردیده‌است.

ورودی پارکینگ هم به صورت کنترلی و دارای ریموت می‌باشد.

تمامی پنجره‌های به کار رفته در واحدها دوجداره upvc می‌باشند. این نوع پنجره‌ها عایق صوتی بوده و مانع ورود گرد و غبار و دود و ….به داخل آپارتمان می‌شوند.

درب‌ ورودی آپارتمان‌ها در بلوک های احرار، ضد سرقت می‌باشند.

لازم به ذکر است که واحدها فعلا فاقد سند می باشند و از طریق تعاونی انتقال در زمان خرید و فروش انجام می شود.

از خریداران و یا سرمایه‌گذاران محترمی که قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ و یا سرمایه گذاری ملکی در منطقه ۲۲ تهران را دارند، خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین خود در گروه مسکن پلاکینو تماس حاصل فرمایید.

یک نظر بده

در حال حاضر امکان عضویت از طرف مدیریت محدود شده است