درباره پروژه‌ها منطقه 22 بیشتر بدانیم!

درباره پروژه‌ها منطقه 22 بیشتر بدانیم!

پروژه‌های منطقه 22

پروژه‌های منطقه 22، شامل پروژه‌های تجاری، اداری و مسکونی می شوند. منطقه ۲۲ در ناحیه شمال غرب تهران واقع شده است و انواع امکانات رفاهی و تفریحی را دارد. باتوجه‌به آب‌وهوای خوب و مناظر جذاب و دیدنی که در این منطقه وجود دارد، امروزه به یکی از مناطق پرطرفدار در تهران تبدیل شده است. این منطقه ابعاد فوق‌العاده زیادی دارد؛ به همین دلیل پروژه‌های بسیار زیادی در آنجا اجرا شده‌اند. اگر شما هم قصد دارید که با پروژه‌های موجود در منطقه ۲۲ تهران آشنا شوید، ادامه مطلب را دنبال کنید.

بهترین پروژه‌های منطقه ۲۲

پروژه‌های منطقه ۲۲ از لحاظ آمار ساخت‌وساز و معاملات در بالاترین رتبه قرار دارند. اکثر پروژه‌های موجود در این منطقه به مکان‌های نظامی و شهرداری وابسته هستند. انواع برج‌های مدرن و لوکس در منطقه 22 وجود دارند که در حال رقابت با برج‌های دیگر مناطق هستند و امکانات فوق‌العاده زیادی دارند. بیشتر پروژه های این منطقه پیش فروش می شوند و شما با خرید سهام در منطقه 22 می توانید صاحب آپارتمان شوید. برخی از بهترین پروژه‌های منطقه ۲۲ عبارت است از:

 • برج تریتیوم
 • برج ایزدیار فاز ۳
 • برج لبخند
 • برج کادوس
 • برج دوقلوی خاتم
 • برج‌های پارلمان
 • برج‌های سفید

بهترین پروژه‌های چیتگر

معرفی بهترین پروژه های منطقه 22 تهران |

امروزه افراد زیادی قصد سرمایه‌گذاری در منطقه ۲۲ تهران را دارند؛ به همین دلیل آشنایی با بهترین پروژه‌های این منطقه اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از بهترین پروژه‌های چیتگر عبارت است از:

 • ایران مال
 • رزمال
 • لکسون
 • آرتمیس
 • تریتیوم  
  و …

پروژه‌های چیتگر ارتش

برج‌های نیروی زمینی ارتش جز بهترین پروژه‌های منطقه 22 هستند که مناظر بسیار زیبایی دارند. این نوع برج‌ها یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی محسوب می‌شوند که قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه را دارند. در منطقه چیتگر انواع برج‌های متنوع با چشم‌اندازهایی بسیار زیبا طراحی شده‌اند که دسترسی مستقیم به دو اتوبان تهران را دارند. باتوجه‌به اینکه پروژه‌های چیتگر ارتش به مراکز تفریحی و رفاهی نزدیک هستند، پس طرفداران فوق‌العاده زیادی دارند.

"جهت خرید و فروش ملک در در منطقه 22 با پلاکینو همراه باشید."

قیمت پروژه‌های چیتگر

نرخ و قیمت برج های منطقه 22 | قیمت آپارتمان در منطقه 22

قیمت پروژه‌های منطقه 22 و اطراف چیتگر، مانند تمام مناطق دیگر به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. عواملی که بر روی قیمت پروژه‌ها تأثیر دارند، عبارت است از: موقعیت، منظره، سن بنا، تعداد طبقه‌ها، کیفیت مصالح و … . قیمت‌ها در این منطقه زیبا و جذاب، معمولاً از متری ۹ میلیون تومان شروع می‌شود و به ۲۵ میلیون تومان و حتی بیشتر هم می‌رسد. ممکن است که قیمت دو آپارتمان در این منطقه تفاوت داشته باشد، اما باید توجه کرد که این تفاوت قیمت‌ها به دلیل امکاناتی است که در هر یک از پروژه‌ها وجود دارد.

پیش‌فروش‌های منطقه ۲۲

باتوجه‌به امکانات بسیار زیاد و موقعیت مکانی خوبی که در منطقه ۲۲ وجود دارد، در چند سال گذشته افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های منطقه 22 اقدام کرده‌اند. در این صورت تقاضا برای پیش‌فروش برج‌ها در این منطقه افزایش پیدا کرده است. برخی از عواملی که بر روی پیش‌فروش آپارتمان‌ها در منطقه ۲۲ تأثیر دارد، عبارت است از:

 • افراد زیادی قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه را دارند.
 • انواع جاذبه‌های موجود در این منطقه روزبه‌روز بر روی قیمت‌ها تأثیر دارند.
 • دسترسی به تمام امکانات در منطقه ۲۲ بسیار آسان است.

سخن پایانی 

منطقه ۲۲ تهران یکی از معروف‌ترین و جذاب‌ترین مناطق موجود در تهران است که از امکانات فوق‌العاده زیادی برخوردار است. باتوجه‌به چشم‌اندازهای منحصربه‌فرد، برج‌های جذاب و سایر امکانات تفریحی و رفاهی، امروزه سرمایه‌گذاران بسیار زیادی به پروژه‌های منطقه 22 تهران جذب شده‌اند. مجموعه پلاکینو با افراد متخصص خود در هر زمانی آماده ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش آپارتمان‌ها در منطقه ۲۲ است.  
 

آیا سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران خوب است؟
منطقه 22 تهران ,با توجه به امکانات رفاهی و تفریحی و آب و هوای خوبی که داراست یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری مسکن می باشد. با توجه به پروژه های در حال اجرای منطقه 22 و زیرساخت های شهری آن، هدف مدیران شهری و طراحان منطقه 22 برای ایجاد و عرضه این حجم از واحدها و مجتمع های تجاری-اداری، تبدیل منطقه به قطب تجاری اداری تفریحی کشور بوده است که تا حدود زیادی این طرح در حال اجرا و توسعه می باشد.
مجتمع تجاری اداری لکسون در منطقه 22 چه ویژگی هایی دارد؟
پروژه مجتمع لکسون در ساحل شرقی دریاچه چیتگر و در قالب 30 طبقه با کاربری تجاری و اداری و خدمات هتلینگ، توسط تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت سپاه در حال اجرا می باشد. این پروژه دارای کاربری های متفاوتی با تقسیم بندی زیر می باشد: طبقه -1 تا 3: واحدهای تجاری(30 الی 300 متر) طبقه 4-6: خدمات هتلینگ طبقه 7-21: واحد های اداری(60 الی 160 متر) از مزایای این مجموعه می توان به ارائه همزمان خدمات هتلینگ و اداری، در کنار یکدیگر اشاره کرد که شرایط بسیار خوبی جهت اقامت میهمانان بخش اداری فراهم آورده است.