درباره پلاکینو


قبل از اینکه وارد بازار انبوه شوید، ابتدا بهترین معاملات املاک را از پلاکینو دریافت کنید

پلاکینو به عنوان پربازدیدترین وب‌ سایت املاک و مستغلات در منطقه 22 و چیتگر، تجربه‌ای بر حسب تقاضا برای فروش، خرید، رهن و اجاره با شفافیت و خدمات کاملاً یکپارچه را به مشتریان ارائه می‌دهند مستقیماً در ده‌ها بازار در سراسر منطقه 22 خانه‌ها را می‌خرد و می‌فروشد و به فروشندگان اجازه می‌دهد تا جدول زمانی خود را کنترل کنند. 

مجموعه پلاكينو با هدف جلب رضايت و اعتماد مشتريان و ارائه بهترين پيشنهادهاي ملكي جهت سرمايه‌گذاري در منطقه 22 تهران در حال فعاليت مي‌باشد. اين مجموعه با دارابودن چندین شعبه در منطقه 22 فعال بوده و از بخش‌هاي مختلفي از جمله پشتيباني، آموزش، فناوري، فروش و .... تشكيل گرديده‌ تا با بهره‌گيري از اصول علمي و ايجاد زير ساخت‌هاي مناسب، بالاترين كيفيت خدمات را در اسرع وقت ارائه نمايد.

مشاوران مجموعه پلاکینو حین فعالیت نیز از آموزش های روز ملکی و حقوقی مربوط به املاک برخورداربوده و تلاش می کنند تا اطلاعات کامل و جامعی را به متقاضیان ملکی ارائه نمایند.
همچنین این مجموعه از زیرساخت های مناسبی مانند سایت پلاکینو، اینستاگرام، آپارات و ... جهت ارائه عکس، فیلم، متن و مطالب ملکی و آموزشی برخوردار است.

آیا می خواهید وارد خانه های قدیمی، جدید، جسورانه، زیبا، عجیب و غریب و شگفت انگیز منطقه 22 چیتگر شوید! امروز با ما همراه شوید.

معاملات داغ با یک جستجوی ساده در پلاکینو

یافتن بهترین معاملات املاک در منطقه 22 و چیتگر با www.pelakino.com بسیار ساده است: این یک جستجوی آسان است!
و این جستجو را می توان در سطح چیتگر منطقه 22 انجام داد تا شکار خانه شما به زمین بخورد. هنگامی که شروع به کنکاش در معاملات باورنکردنی سلب مالکیت کردید، هر فهرست با قیمت درخواستی، مکان دقیق، نوع ملک، عکس‌های موجود کامل می‌شود. جزئیات منطقه و خیلی چیزهای دیگر. در واقع، ما تا حد امکان اطلاعات بیشتری را ارائه می کنیم تا بتوانید آگاهانه ترین تصمیم ممکن را بگیرید.

پلاکینو بزرگترین ارائه دهنده خدمات املاک در منطقه 22، پیش از سلب مالکیت ما جدیدترین و کاملترین لیست املاک مسکونی را در قالبی آسان و قابل دسترس به مشتریان و شرکای تجاری خود ارائه می دهیم. هیچ وب سایت یا منبع دیگری به اندازه ما به ارائه سطح بالایی از اطلاعات به موقع و دقیق نزدیک نمی شود.

ما در ارائه جدیدترین لیست ها به شما وسواس داریم زیرا زمان بندی و دقت در خرید یک ملک به معنای همه چیز است.