تور مجازی شهرک چیتگر

شهرک چیتگر

تور مجازی پهنه b شهرک چیتگر ، فایلی حامل عکس های 360 درجه و بسیار با کیفیت از محله شهرک چیتگر میباشد که اطلاعات جامع و کاملی از محیط شهرک چیتگر در اختیار بازدید کننده قرار میدهد .

تور مجازی اولین بار توسط گوگل و در جهت آشنایی هرچه بیشتر کاربران با مناطق مختلف کره زمین طراحی و اجرا شده است ، به کاربران اجازه کاوش و مشاهده هر نوع اطلاعاتی از محدوده مدنظر خود تنها با چند کیک ساده را میدهد و کاربر میتواند به سادگی و به نحوی که در محیط حضور دارد، اقدام به تماشای محیط اطراف کند.

مزیت استفاده از تور مجازی شهرک چیتگر

مزیت استفاده از این تکنولوژی ، آشنایی هرچه سریعتر کاربر با محیط مدنظر میباشد. به همین علت ، سایت مسکن پلاکینو اقدام به تهیه عکس از پهنه b شهرک چیتگر و ساخت تور مجازی شهرک چیتگر کرده است.

در این تور ما به مشاهده بهترین پروژه ها در شهرک چیتگر میپردازیم و به راحتی میتوانیم نسبت به مشاهده دسترسی به مراکز خرید ، اتوبان ها و همچنین سایر موارد، از جمله ویوو کلی پروژه و پروژه های در حال ساخت اطراف اطلاعات کسب کنیم. 
مفتخریم که توانسته ایم اولین تور مجازی شهرک چیتگر را راه اندازی کرده و به شما برای خرید و سرمایه گذاری بر روی پروژه مدنظر خود در کوتاه ترین زمان ممکن کمک کرده باشیم.
 

پهنه B منطقه 22 در کجا قرار دارد؟
پهنه B منطقه 22 که یکی از بخش های خوب و مناسب سکونت منطقه 22 می باشد در بخش غربی و شرقی قرار دارد و هر برج به تنهایی حالت بال های پروانه را نمایش می دهد و شهرک امام رضا در این بخش قرار دارد،پهنه B به سروستان هم شناخته می شود.
تور پهنه B منطقه 22 چه کمکی به ما می کند؟
در تور مجازی پهنه B منطقه 22 شما می توانید به راحتی میزان دسترسی برج ها، ویو برج، ساختار کلی و حتی نمای خارجی برج را به راحتی و تنها با چرخش یک عکس به راحتی ببینید.
چه برج هایی در پهنه B چیتگر قرار دارد؟
پهنه B تمام برج های G را در خود قرار داده و این برج ها آماده سکونت بوده،این برج ها بیشتر برای ارتش می باشد و شما برای خرید می توانید از سوی تعاونی اقدام کنید ،برج الماس نیز یکی از برج های این منطقه می باشد.