تور مجازی برج های پامچال

برج های پامچال منطقه 22 ، یکی ازبرجسته ترین پروژه های منطقه میباشد که به دلیل وِیژگی های متنوع و فراوانی که دارند ، بازار خرید و فروش گرمی در منطقه داشته و به همین علت ، متخصصین پلاکینو اقدام به ساخت تور مجازی برج های پامچال را کرده است،  تا مراجعین گرامی ، علاوه بر صرفه جویی در زمان خود ، به راحتی به مشاهده وضعیت مشاء و سکونت و همچنین دسترسی های اطراف به مراکز خرید و رفاهی ، بپردازند.

اهمیت استفاده از تور مجازی در معرفی برج های پامچال 

به دلیل موقعیت مکانی برج های پامچال ، همواره افرادی خواهان سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در برج پامچال بوده اند. مهمترین اصل در خرید و سرمایه گذاری بر روی یک ملک مطمعنن موقعیت جغرافیایی بوده و هر شخص در ابتدای خرید آپارتمان بیش از هر چیزی به آن دقت میکند.

یکی از مزایای مهم تور مجازی برج های پامچال ، بررسی کامل محیط اطراف این برج بدون نیاز به حضور اولیه و اتلاف وقت فراوان میباشد.

همچنین پس از بررسی کامل محیط خارجی ، میتوانید از تمامی قسمت های ساختمان اعم از لابی ، پارکینگ ، راه رو ها ، تمامی قسمت های واحد های آپرتمانی همراه با نقشه و ویویی هر واحد دیدن کرده و تصمیم نهایی خود را در معامله آپارتمان در منطقه 22 انجام دهید.