تور مجازی منطقه 22

پلاکینو

پلاکینو یکی از مجموعه هایی می باشد که در منطقه 22 فعالیت دارد و از املاک شهرک چیتگر می باشد که این مجموعه از جمله مجموعه های بسیار معتبر در این زمینه می باشد. این مجموعه در تمامی زمینه ها از جمله آپارتمان 50 متری چیتگر فعالیت دارد و از املاکی های بسیار معتبر در منطقه 22 تهران به شمار می رود.

یکی از برج هایی که این مجموعه در حال انجام فعالیت بر روی آن می باشد می توان به برج های ارکیده اشاره کرد. قیمت برج های ارکیده بسیار متفاوت می باشد این برج از جمله برج هایی می باشد که در منطقه 22 قرار دارد و املاک چیتگر منطقه 22 بر روی این برج خرید و فروش انجام می دهند مسکن پلاکینو از جمله املاکی های معتبر در این زمینه می باشد.

برای اولین بار در منطقه، مسکن پلاکینو با تهیه تصاویر بسیار باکیفیت و 360 درجه از مناطق مختلف منطقه 22، اقدام به راه اندازی اولین تور مجازی منطقه 22 کرده است.

منظور از تور مجازی، عکس برداری و اطلاعات گذاری از یک مکان واقعی به گونه ایست که شخص بازدید کننده حس حضور داشتن در آن محیط را داشته باشد و تمامی اطلاعات و جزیاتی که در محیط وجود دارد را با بالاترین کیفیت مشاهده کند.

املاک منطقه 22

منطقه 22 تهران از جمله مناطقی می باشد که میزان ساخت و ساز در آن روز به روز در حال افزایش می باشد، تعداد املاکی ها در این منطقه بسیار زیاد می باشد از این رو می باشد که اتحادیه املاک منطقه 22 در این منطقه تاسیس شده است. برای قیمت خانه در منطقه 22 تهران قیمت مشخصی نمی توان بیان کرد اما به میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 تهران را می توان 60 میلیون تومان در ازای هر متر مربع دانست.

یکی املاک چیتگر پلاکینو می باشد، این مجموعه از جمله مجموعه های بسیار قدیمی و با اعتباری می باشد که شما می توانید مشاهده کنید. این املاکی بسیار معروف بوده و از سوی دیگر اولین مجموعه ای می باشد که تور مجازی را وارد منطقه 22 کرده است.

مزیت های استفاده از تور مجازی چیست؟

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از تور های مجازی، انتقال اطلاعات و همینطور حس واقعی محیط مد نظر، در سریع ترین زمان ممکن به بازدید کننده است. در این حالت، بازدید کننده با مشاهده تمامی زوایای مربوط به یک پروژه در هر که حضور دارد، از جمله منزل، محل کار و یا هر جای دیگری، میتواند نظر اصلی خود را در سریعترین زمان ممکن نسبت به آن محیط گرفته و به مقدار قابل توجهی زمان برای خود بخرد.

همچنین تور مجازی برای اشخاصی که قصد معامله ملک را دارند بسیار مفید بوده به گونه ای که تنها با ارسال فایل مربوط به هر ملک، اطلاعات را در اختیار مشتری گذاشته و نظر وی را جلب کنند.

از سایر ویژگی های تور مجازی میتوان به :

  • قابلیت صدا گذاری برای بخش های مختلف جهت دادن توضیحات تکمیلی و یا موسیقی برای جذابیت بیشتر
  • نمایش موقعیت فوق تنها با یک سرچ ساده درگوگل
  • متمایز نمودن برند و بالا بردن سطح و کیفیت کاری
  • با گذاشتن این تور های مجازی در سایت میتوان تعداد بسیار زیادی مشتری از هر جای دنیا برای پروژه خود جذب کنید

تور مجازی چیتگر

گروه مشاورین مسکن پلاکینو برای اولین بار اقدام به راه اندازی این سیستم در منطقه 22 کرده است. برای شروع، تور های مجازی از پروژه های مهم غرب تهران تهیه شده است و در آینده ای نزدیک ، تور های مجازی از محله های مختلف ، پروژه های بزرگ و همچنین مناطق تفریحی و گردشگری منطقه 22 نیز ساخته میشود تا شما بازدید کننده گرامی در نهایت آسایش و راحتی ، از دیدن مناطق مختلف لذت برده و یا با مشاهده تور مجازی پروژه های دریاچه چیتگر ، در سریع ترین زمان ملک مورد نظر خود را از میان انبوه پروژه ها انتخاب کنید.

خرید ملک در منطقه ۲۲ تهران

یکی از شهرک های محبوب در منطقه 22 تهران را می توان مروارید شهر دانست،خرید و فروش آپارتمان در منطقه 22 مروارید شهر از جمله مواردی می باشد که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران هر روزه در حال افزایش می باشد و این موضوع یکی از مهم ترین نکاتی می باشد چرا که با افزایش قیمت میانگین قیمت مسکن در منطقه 22 تهران افزایش پیدا می کند.

قیمت برج در منطقه 22 تهران بسیار متفاوت می باشد، قیمت برج در هر شهرک از منطقه 22 بسیار متفاوت بوده و شرایط پیش خرید برای هریک از برج های منطقه 22 بسیار متفاوت می باشد.

سوالات متداول

تور مجازی به چه معناست؟

تور مجازی با پیشرفت تکنولوژی بسیار در صنعت های مختلف مورد توجه قرار گرفته در صنعت ساختمان سازی امروزه بیشتر پروژه ها برای معرفی خود به سراغ تهیه یک تور مجازی می روند و با تهیه آن یک ویو کامل از تمام پروژه به صورت عکس خواهند داشت.

کابرد تور مجازی چیست؟

در صنعت ساختماان سازی تورهای مجازی بسیار مور استغاده قرار می گیرد برای نمونه طور محازی برای یک واحد از برج می تواند به افراد این امکان را دهد که تمام زوایای خانه را بدون نیاز به حضور در آن جا و تنها با یک عکس با کیفیت ببینند.

چگونه می توان سایر تورهای مجازی را مشاهده کرد؟

سایت پلاکینو که اولین ها در اجرای تور محازی است سعی کرده تا آنجایی که می تواند از پروژه ها تور مجازی تهیه کند و شما برای مشاهده تور های متفاوت از سایر پروژه ها کافی است که در صفحه اصلی سایت در بخش منو تور مجازی را انتخاب کرده و تمام تورها رامشاهده کنید.

تور مجازی به چه معناست؟
تور مجازی با پیشرفت تکنولوژی بسیار در صنعت های مختلف مورد توجه قرار گرفته در صنعت ساختمان سازی امروزه بیشتر پروژه ها برای معرفی خود به سراغ تهیه یک تور مجازی می روند و با تهیه آن یک ویو کامل از تمام پروژه به صورت عکس خواهند داشت.
کابرد تور مجازی چیست؟
در صنعت ساختمان سازی تورهای مجازی بسیار مور استفاده قرار می گیرد برای نمونه طور مجازی برای یک واحد از برج می تواند به افراد این امکان را دهد که تمام زوایای خانه را بدون نیاز به حضور در آن جا و تنها با یک عکس با کیفیت ببینند.
چگونه می توان سایر تورهای مجازی را مشاهده کرد؟
سایت پلاکینو که اولین ها در اجرای تور مجازی است سعی کرده تا آنجایی که می تواند از پروژه ها تور مجازی تهیه کند و شما برای مشاهده تور های متفاوت از سایر پروژه ها کافی است که در صفحه اصلی سایت در بخش منو تور مجازی را انتخاب کرده و تمام تورها رامشاهده کنید.