تور مجازی منطقه 22

برای اولین بار در منطقه، مسکن پلاکینو با تهیه تصاویر بسیار باکیفیت و 360 درجه از مناطق مختلف منطقه 22، اقدام به راه اندازی اولین تور مجازی منطقه 22 کرده است .

منظور از تور مجازی، عکس برداری و اطلاعات گذاری از یک مکان واقعی به گونه ایست که شخص بازدید کننده حس حضور داشتن در آن محیط را داشته باشد و تمامی اطلاعات و جزیاتی که در محیط وجود دارد را با بالاترین کیفیت مشاهده کند.

مزیت های استفاده از تور مجازی چیست؟

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از تور های مجازی، انتقال اطلاعات و همینطور حس واقعی محیط مد نظر، در سریع ترین زمان ممکن به بازدید کننده است. در این حالت، بازدید کننده با مشاهده تمامی زوایای مربوط به یک پروژه در هر که حضور دارد، از جمله منزل، محل کار و یا هر جای دیگری، میتواند نظر اصلی خود را در سریعترین زمان ممکن نسبت به آن محیط گرفته و به مقدار قابل توجهی زمان برای خود بخرد.

همچنین تور مجازی برای اشخاصی که قصد معامله ملک را دارند بسیار مفید بوده به گونه ای که تنها با ارسال فایل مربوط به هر ملک، اطلاعات را در اختیار مشتری گذاشته و نظر وی را جلب کنند.

از سایر ویژگی های تور مجازی میتوان به :

  • قابلیت صدا گذاری برای بخش های مختلف جهت دادن توضیحات تکمیلی و یا موسیقی برای جذابیت بیشتر
  • نمایش موقعیت فوق تنها با یک سرچ ساده درگوگل
  • متمایز نمودن برند و بالا بردن سطح و کیفیت کاری
  • با گذاشتن این تور های مجازی در سایت میتوان تعداد بسیار زیادی مشتری از هر جای دنیا برای پروژه خود جذب کنید

تور مجازی محله دریاچه چیتگر

گروه مشاورین مسکن پلاکینو برای اولین بار اقدام به راه اندازی این سیستم در منطقه 22 کرده است. برای شروع، تور های مجازی از پروژه های مهم غرب تهران تهیه شده است و در آینده ای نزدیک ، تور های مجازی از محله های مختلف ، پروژه های بزرگ و همچنین مناطق تفریحی و گردشگری منطقه 22 نیز ساخته میشود تا شما بازدید کننده گرامی در نهایت آسایش و راحتی ، از دیدن مناطق مختلف لذت برده و یا با مشاهده تور مجازی پروژه های دریاچه چیتگر ، در سریع ترین زمان ملک مورد نظر خود را از میان انبوه پروژه ها انتخاب کنید.