بلوک های D و N شهرک چیتگر

بلوک های D و N شهرک چیتگر

معرفی برج های سری D و سری N شهرک چیتگر

در ادامه سلسله مقالات مربوط به معرفی شهرک چیتگر در این مقاله می خواهیم شما خوانندگان را با بلوک های جدید در پهنه بی شهرک چیتگر آشنا کنیم.

منطقه ۲۲ تهران یکی از پر جاذبه ترین محدوده های پایتخت می باشد. وجود مراکز تفریحی متعدد بی شک سبب گردیده است که توجه هر گردشگری را به خود جلب نماید. از طرف دیگر وجود مراکز تجاری و آب و هوای مناسب توجه سرمایه گذاران ملکی را به این منطقه جلب کرده است.

حال در این منطقه جذاب شهرک چیتگر خودنمایی می کند.

با توجه به وسعت زیاد شهرک، شهرک چیتگر به پهنه های مختلفی تقسیم گردید ه که یکی از این پهنه ها به پهنه بی شهرک چیتگر معروف است.

در مقالات قبلی توضیح دادیم که پهنه b شهرک چیتگر ملقب به پهنه سروستان است.

این پهنه دارای ۱۶ برج بوده و این برج ها چند سری هستند. اگر بخواهیم نام سری بلوک ها را برایتان بگوییم آن ها شامل سری های A و N و F و G و B و D هستند.

بروز ترین قیمت پهنه B شهرک چیتگر را با کلیک روی لینک ببینید!

بلوک های سری D و N

متراژ واحد ها در پهنه بی از ۷۰ الی ۳۸۶ متر می باشد. هر برج چیتگر در این پهنه به شکل پروانه بوده که دارای دو بال غربی و شرقی است. نام این بال ها سرو می باشد. به عنوان مثال برج G2 یک تک برج به شکل پروانه بوده که از دو بال سرو ۱ و سرو ۲ تشکیل شده است.

سری برج های پهنه b چیتگر از نظر مساحت زیر بنا، تعداد طبقات مسکونی، تعداد طبقات پارکینگ و حتی بعضاً مقدار کمی در شکل هندسی با یکدیگر متفاوت هستند.

به عنوان مثال برج های جی ۱ و جی ۲ و جی ۳ پهنه b دارای ۴ طبقه پارکینگ می باشند یا در مثالی دیگر برج های سری B دارای ۳۴ طبقه،برج های سری N و D دارای ۳۳ طبقه و G ها دارای ۲۹و۳۰ طبقه هستند.

تفاوت دیگر اینکه زیر بنای برج های سری B از همه کمتر و سری N از همه بیشتر می باشد. برج های سری N و D شهرک چیتگر از بلوک های تازه انتخاب واحد شده هستند. این بلوک ها در حال حاضر در مرحله گود برداری و فونداسیون می باشند.

نقشه و پلان بلوک D پهنه B

برج های D شهرک چیتگر

سری D شهرک چیتگر در منطقه 22 تهران شامل 3 بلوک بوده و هر بلوک دارای 25 طبقه است.

از این 25 طبقه تعداد 21 طبقه مسکونی و چهار طبقه نیز جهت لابی و پارکینگ در نظر گرفته شده است.

هر طبقه از بلوک های سری D دارای 18 واحد بوده و شکل همه بلوک ها همانند بلوک های سری G به صورت پروانه ای است.

پیش بینی زمان تحویل این سری بلوک ها طبق اعلام بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران 4 ساله است.

سری N پهنه B شهرک چیتگر نیز شامل 6 بلوک 25 طبقه می باشد.

برج های سری N در پهنه بی

در هر بلوک 21 طبقه مسکونی قراردارد و چهار طبقه دیگر به پارکینگ، انباری و لابی اختصاص داده شده است.

در هر طبقه از بلوک های سری N چیتگر 16 واحد بنا شده و سازه آن یه شکل منحنی بوده که آن را از سایر برج های این منطقه متمایز می کند. طبق پیش بینی و اعلام بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران زمان تحویل این پروژه 4 سال دیگر در نظر گرفته شده است. درباره پیشرفت بلوک‌های N1 و N2 چیتگر بیشتر در مطلب مربوطه بیشتر بدانید.

انتخاب واحد برج های سری N و D

همانگونه که در مقاله سهام و انتخاب واحد در پهنه B شهرک چیتگر صحبت کردیم، انتخاب واحد در بلوک های جدید هم به صورت ارائه سهام 33 و 63 متری و سپس تکمیل آن بوده است.

ثبت نام سهام های پهنه B درسال ۹۰ و ۹۱ انجام گرفته است. در آن سال ها و در ماه های بهمن و اسفند ۹۰ و فروردین و اردیبهشت و خرداد ۹۱ ثبت نام سهام صورت گرفت. قبل از انتخاب واحد در پهنه B بر اساس شرایطی، به هردفترچه قرارداد اولویتی منتسب گردید.

این اولویت ها بر اساس زمان ثبت نام، نحوه پرداخت، دیرکرد پرداخت و .... تعیین گردیدند. اعضاء با مراجعه حضوری به شرکت و ارائه دفترچه می توانند از شماره اولویت خود با خبر شوند. با تعیین اولویت، اعضاء جهت انتخاب واحد دعوت می گردیدند.

در ابتدای انتخاب واحد در پهنه B، بلوک های سری G یا همان جی 2 و جی 4 باز شدند تا اعضایی که از الویت بالاتری برخودار بودند از آن واحدها انتخاب نمودند بعد از اتمام واحدهای آن دو بلوک، بلوک B3 برای انتخاب واحد در نظرگرفته شد.

پس از بلوک بی3، نوبت به انتخاب واحد از سری بلوک های N و D رسید. شما می توانید از طریق تماس با مشاوران دفتر پلاکینو از اطلاعات تکمیلی بهره ببرید. همانگونه که بیان شد برای انتخاب واحد در این ناحیه داشتن سهام 63 متری یا 33 متری چیتگر لازم است.

بعد از انتخاب واحد هر عضو باید جهت تکمیل متراژ خود در بلوک های N و D بایستی سهام های دیگر را خریداری کرده و به متراژ خود اضافه کند. به همین دلیل خرید و فروش سهام 63 و 33 متری آزاد بوده و بلا مانع است.

متراژ واحدهای این سری از 125 متر شروع می شود اما با توجه به پیش فروش بودن آن ها و زمان تحویل در نظرگرفته شده، قیمت این واحدها برای سرمایه گذاری ملکی و همچنین خریداران آپارتمان بسیار مناسب است.

در حال حاضر میانگین قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران برای خرید، حدود بیست و پنج میلیون است، اما واحدهای این سری از پهنه بی چیتگر بین 13 تا 16 میلیون متغیر است.