معرفی برج g1 منطقه22

معرفی برج g1 منطقه22

اگر ساکن شهر تهران باشید حتما با دریاچه چیتگر در منطقه22 آشنایی دارید، این ناحیه یکی از جاذبه‌های تفریحی و گردشگری تهران در کنار برج میلاد، پل طبیعت و ... محسوب می شود؛ البته این منطقه زیبا صرفا معرف شهروندان تهرانی نمی باشد و مخصوصا در روزهای تعطیل مسافرینی که به تهران آمده اند از این دریاچه زیبا دیدن می کنند. در چندسال اخیر با توجه به رشد صورت گرفته در منطقه22 تهران برج های مسکونی زیادی ساخته شده و همچنان در حال ساخت می باشند که یکی از آن‌ها پروژه نیروی زمینی ارتش است. این منطقه با توجه به وسعتی که دارد به 3 پهنه A,B,C تقسیم شده است. امروز قصد داریم در پلاکینو به معرفی برج g1 واقع در پهنهB شهرک چیتگر در منطقه22 تهران بپردازیم.

ساختار برج g1

ساختار برج g1 فلزی پیچ و مهره با ساختار پروانه ای است. این برج نسبت به زلزله مقاوم می باشد و این موضوع امنیت برج g1 را بسیارعالی استاندارد کرده است. بلوکهای مورد استفاده هبلکس هستند که به موجب آن واحدهای برج عایق صوتی و حرارتی می باشند. نمای برج از کامپوزیت است و نمای بیرونی به صورت سرتاسر بالکن می باشد که جلوه‌ای خاص به این برج مستحکم داده است، بالکن‌های برج g1 به نسبت واحدها متراژ خوبی دارند؛ این شکل از نمای بیرونی مزیت دیگری که دارد نورگیری بالای واحدها می باشد. ساختار برج g1 بصورت دو برج غربی و شرقی ساخته شده که واحد ها به شکل قرینه نسبت به مرکز قرار گرفته‌اند، یعنی واحد یک در برج غربی شمالی و در برج شرقی دقیقا همان واحد با متراژ یکسان جنوبی می باشد.

نقشه برج g1 شهرک چیتگر در منطقه22

امکانات برج g1

هر برج شامل 5 خط آسانسور است که یک خط آن باربری جهت راحتی اساس کشی ساکنین برج و 4 خط آسانسور نفربر است؛ طراحی آسانسورها به شکلی انجام شده که کوتاه ترین مسیر تا واحدها را داشته باشد. این برج دارای سالن ورزشی که در بال غربی و همچنین سالن اجتماعات که در بال شرقی واقع شده می باشد. طبقات فرد یک لابی اختصاصی دارند که برای بال غربی یک نمای فوق‌العاده به ارمغان آورده است. واحدهای شمالی و غربی ویو ابدی و بدون مشرف دارند که این موضوع باعث شده نسبت به واحدهای قرینه خود یعنی جنوبی و شرقی در یک طبقه 1 الی 3 میلیون تومان تفاوت قیمت داشته باشند. و در آخر، بال غربی 29 طبقه و بال شرقی 27 طبقه می باشد.

واحدهای برج g1

برج g1 در بال شرقی 257 واحد و در بال غربی 256 واحد دارد که مجموعا 513 واحد می شود. متراژ واحدهای برج g1 به شکل های مختلف متغیر است؛ واحدهای ۷۰متری و ۸۵متری که تک خواب هستند و ۹۶متری که ۲ خواب هستند و در طبقات اول تا ۲۶ واقع شده اند. همچنین واحدهای 120متری و 130متری دو خوابه هستند و در طبقات 4 تا 26 قرار گرفته اند. واحدهای ۱۶۵ ، ۱۷۰ و ۲۰۰متری ۳خواب هستند و در طبقات ۴ تا ۲۶ واقع شده اند و واحد های ۳۰۰متری ، ۳۳۴متری و ۳۶۴متر در طبقات ۲۷تا ۲۹ واقع شده اند. همچنین واحدهای طبقات ۷ تا ۲۶ که بصورت سری قرار گرفته اند از نظر متراژ کل بدلیل شیب نما متفاوت ولی متراژ مفید واحد، یکی بوده و تفاوت در متراژ بالکن‌ها ایجاد شده.

دسترسی‌های برج g1

از مهم ترین فاکتورهایی که در خرید یک آپارتمان خوب تاثیرگذار هستند، بحث دسترسی به مراکز رفاهی و درمانی منطقه22 است. خوشبختانه دسترسی‌های برج g1 یکی از نقاط قوت این برج می باشد. برج g1 در بهترین موقعیت منطقه22 تهران واقع شده است و از طریق اتوبان حکیم و همت دسترسی خوبی به این برج وجود دارد. همچنین در نزدیکی این برج سوپرمارکت، نانوایی، میوه فروشی، داروخانه و... قرارگرفته است که تهیه مایحتاج روزمره را به راحتی برای ساکنین برج g1 فراهم می کند؛ در کنار این دسترسی ها شما می توانید برای دیگر خرید‌های خود یا به صورت تفریحی به بازار بزرگ ایرانمال در 5 دقیقه دسترسی داشته باشید. و البته در کنار همه این‌ها شما به راحتی به ایستگاه مترو، تاکسی و اتوبوس هم دسترسی دارید.

شما عزیزان علاقه‌مند می توانید از دیگر پروژه‌های منطقه22 تهران در پلاکینو دیدن فرمایید.
 

تعداد واحد ها و متراژ های برج G1 چگونه است؟
۷۰متر و ۸۵متر ۱خواب ،۹۶متر ۲ خواب که در طبقات اول تا ۲۶ واقع شده اند و واحدهای ۱۲۰متر و ۱۳۰متر ۲خواب در طبقات از ۴ تا ۲۶ قرار دارند. واحدهای ۱۶۵ و ۱۷۰متر ۲۰۰متر ۳خواب در طبقات ۴ تا ۲۶ واقع شده اند و واحد های ۳۰۰متر و ۳۳۴متر و ۳۶۴متر در طبقات ۲۷تا ۲۹ واقع شده اند.
برج g1 شامل چه امکاناتی است؟
سازه پروژه g1: پیچ و مهره بلوک ها: هبلکس نمای برج :کامپوزیت راهروها :سنگ دارای بالکن و تراس هاس سراسری هر طبقه دارای ۵ آسانسور است: 1 باربر ۴ تا نفر بر . سالن ورزشی در بال غربی است . سالن اجتماعات بال شرقی است.
برج های G1 به چه صورت است؟
واحد های بلوک جی ۱ شهرک چیتگر رو به اتوبان شهید خرازی می باشد . و چشم انداز و ویو به کوهستان را داراست .