بیمارستان مغز و اعصاب

بیمارستان مغز و اعصاب

اصلی ترین راه ارتباطی با بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی iran-ini.com است. این سایت اصلی بیمارستان بوده و اطلاعات دقیقتر و مفیدتری را در اختیار شما قرار خواهد داد. دقت داشته باشید که این سایت متعلق به املاک پلاکینو، فعال در زمینه خرید و فروش خانه در منطقه 22، و پیش فروش آپارتمان در تهران می باشد.

شماره های بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی

۰۲۱۹۱۶۹۲۰۸۱

۰۲۱۴۴۷۱۱۶۰۲

۰۲۱۴۴۷۱۵۸۴۷

بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی

شاید بتوان به جرات یکی از مراکزی را که توجه هر کسی به سکونت و یا  سرمایه گذاری و خرید سهام در منطقه ۲۲ تهران به خود جلب می کند را مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب ایران دانست.

در این مقاله قصد داریم شما را با بیمارستان فوق تخصصی مغز و اعصاب و یا همان بیمارستان پروفسور سمیعی در تهران که از آن با نام بیمارستان دکتر سمیعی نیز یاد می شود آشنا نماییم.

مساحت و صاحب بیمارستان مغز

بزرگترین مرکز تحقیقات علوم مغز و اعصاب جهان در مساحتی به وسعت ۸۰ هزار متر مربع به پیشنهاد و نظارت مستقیم پروفسور مجید سمیعی چهره ماندگار ایران، رییس سابق انجمن جراحان مغز و اعصاب جهان، جراح میکروسکوپی مغز و مبدع جراحی قاعده جمجمه در جهان، در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت است.

شماره تلفن بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی

قابل توجه خوانندگان محترم، به دلیل اینکه این بیمارستان فوق تخصصی مغز و اعصاب هنوز راه اندازی و افتتاح نشد لذا شماره تلفنی هم توسط مدیران و مجریان این پروژه منتشر نشده است، اما در این مقاله شما را در جریان راه های ارتباطی با پروفسور سمیعی قرار خواهیم داد.

افتخارات پروفسور سمیعی

وی اکنون عمل های جراحی سنگین در قاعده مغز را انجام می دهد و در اغلب کنگره های جراحی مغز و اعصاب جهان به عنوان سخنران مدعو شرکت می کند.

پروفسور سمیعی در ۱۰ مهر ۱۳۹۰ به دریافت عنوان استاد افتخاری دانشگاه تهران نائل شد.

مراکز مغز و اعصاب دکتر سمیعی

در نمایشگاه سال ۲۰۰۰ هانوفر آلمان ایشان هم زمان مرکز تخصصی علوم مغز و اعصاب هانوفر آلمان را افتتاح کردند.

پس از آن و به گفته وی، پزشکان چینی به ایشان مراجعه و درخواست راه اندازی چنین مرکزی را در چین کرده که پس از توافقات اولیه این مرکز در آن جا نیز ساخته و به بهره برداری رسید و عنوان رهبر علوم و اعصاب در چین به وی اعطاء شد.

نمای بیرونی این مراکز شبیه مغز انسان بوده و فن آوری پزشکی نوین تشخیص و درمان اختلالات دستگاه عصبی را به تصویر می کشد.

عکس بیمارستان پروفسور سمیعی

عکس بیمارستان پروفسور سمیعی

پس از تمایل کشور چین به راه اندازی مرکز علوم اعصاب در آن کشور، از طرف کشور خودمان ایران نیز پیشنهادهایی جهت راه اندازی مرکزی مشابه به دکتر سمیعی ارائه گردید که در نهایت با توافقات صورت گرفته با دولت و شهرداری وقت این پروژه آغاز گردید.

بیمارستان علوم مغز و اعصاب ایران

مرکز بین المللی علوم اعصاب ایران دارای ساختاری منحصر به فرد است و نمای بیرونی این مراکز نیز همچون دو مرکز دیگر شبیه مغز انسان است.

بر اساس درخواست پرفسور سمیعی، شروع پروژه و راه اندازی این مرکز منوط به تشکیل یک بنیاد گردید تا هم هزینه های ساخت و راه اندازی از سوی مردم تامین گردد و هم این که این مرکز وابسته به نهاد و یا دولت نباشد و در انتها نیز این مجموعه در خدمت مردم باشد.

این بیمارستان در ابتدا توسط موسسه بین المللی سلامت پروفسور سمیعی و با همکاری چند جانبه تعدادی از جراحان ایرانی همکار پروفسور سمیعی، سازمان تامین اجتماعی، خیرین، بنیاد جانبازان و شهرداری تهران برای احداث پیگیری می گردید.

چرا بیمارستان در منطقه ۲۲ قرار دارد ؟

پس از مشورت و گمانه‌زنی های طولانی و جدی موسسه مذکور، و نیز چند بار تغییر جانمایی های پیشنهادی در مناطق مختلف شرق و جنوب و مرکز تهران. بالاخره با انتخاب منطقه غرب تهران، در انتهای غربی بزرگراه همت و جنب شهرک شهید باقری که از بهترین مناطق آب وهوایی تهران است، با جلب مساعدت های شهردار وقت منطقه ۲۲ تهران، موفق به شناسایی و جذب قطعه زمین فعلی از میان املاک شهرداری تهران و بر اساس درخواست موسسه بین المللی پروفسور سمیعی، برای این پروژه گردید و در حال حاضر به همت موسسه خیریه متوسلین به امام رضا (ع) در حال احداث است.

بیمارستان مغز و اعصاب

مدیرعامل موسسه خیریه متوسلین به امام رضا (ع) در این باره می گوید: به جهت افزایش آمار مبتلایان به سرطان در ایران، این بیمارستان مجهز به امکانات خاص و مرکز پیشرفته تشخیص و درمان سرطان بوده و پزشکان بسیاری به جهت اعتبار و درخواست پروفسور سمیعی قول مساعد داده اند که پس از افتتاح بیمارستان به طور مستمر و ماهیانه در این بیمارستان حضور یافته و به درمان بیماران بپردازند.

علاوه بر این، طبق نظر و پیشنهاد پروفسور سمیعی نخبه ها و نفرات برتر رشته های پزشکی، پس از انجام مصاحبه و با انتخاب آقای پروفسور برای گذراندن دوره های فوق تخصصی خارج از ایران بورسیه می گردند و پس از اتمام بورس خود و بازگشت به ایران با موسسه خیریه و این بیمارستان همکاری خواهند داشت.

وضعیت بیمارستان مغز و اعصاب

او گفت: شرط پروفسور سمیعی برای همکاری با این پروژه خیریه بودن آن و عدم واگذاری آن به بخش خصوص یا دولتی بوده است و لذا تا این لحظه و از این پس نیز این پروژه به صورت صد در صد خیریه و با کمک های مردمی ساخت و نگهداری خواهد شد.

پیمانکار بیمارستان دکتر سمیعی

گفتنی است که در این پروژه کارفرما و همچنین پیمانکار پروژه موسسه خیریه متوسلین به امام رضا (ع) بوده ولی علیرغم آن که نقشه های آن با الگوبرداری از انستیتو بین المللی اعصاب (INI) در مرکز هانوفر آلمان بوده است، اما طراحی نهایی آن با مهندسین مشاور منظومه سلامتی ایرانیان با محوریت دکتر محمدرضا شرافت از خبرگان معماری بیمارستانی در ایران میباشد.

نحوه وقت گرفتن از پروفسور سمیعی

بیمارستان میلاد بعنوان یک بیمارستان تامین اجتماعی و دولتی اصلی ترین مطب دکتر سمیعی شناخته می شود، برای این منظور شما می توانید با مراجعه به سایت سلامت 24 بصورت آنلاین با ایشان نوبت دریافت کنید و نیز شماره تلفن 84090 برای سهولت در نظر گرفته شده است.

مرکز دیگری که شما می توانید برای ویزیت شدن توسط دکتر مجید سمیعی از آن نوبت تهیه کنید بیمارستان خاتم الانبیا به آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان یاسمی به شماره تلفن 02188884040 می باشد.

بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی

اطلاعات و امکانات بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی

این بیمارستان با سه طبقه پیرامونی و ۱۰ طبقه در هسته مرکزی ساخته می شود که قرار است با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و زیر نظر مستقیم پروفسور سمیعی اداره شده و به بزرگ ترین و مهم ترین مرکز تحقیقاتی،آموزشی، پژوهشی و بیمارستانی ایران تبدیل شود.

این بیمارستان به لحاظ فیزیک و ساخت و همچنین امکانات و تیم پزشکی در کل منطقه بی نظیر است.

بیمارستان پرفسور سمیعی ۲٫۵برابر بزرگتر از مرکز مغز و اعصاب هانوفر آلمان است که در حال حاضر بزرگترین بیمارستان مغز و اعصاب در دنیا می باشد.

اتاق های بیمارستان شبیه اتاق های هتل است، کف اتاق ها از پارکت پوشیده شده و پنجره های بزرگ اتاق ها فضایی بی نظیر برای بیماران ایجاد می کند. همه اتاق های ۳ تخته این بیمارستان مجهز به حمام است و بخش های ویژه ای برای محل استراحت بستگان بیماران در نظر گرفته شده است.

این مرکز محیطی امن و راحت برای بیماران فراهم آورده و تمام بخش های بیمارستان به گونه ای طراحی شده است که بار روانی را از دوش بیماران مغز و اعصاب بردارد.

بر اساس طرح جناب آقای سمیعی و همانگونه که گفته شد از همان ابتدای کار تربیت کادر پزشکی بیمارستان در دستور کار قرارگرفته و تعدادی از پزشکان جهت طی دوره های تکمیلی به آلمان سفر کرده و مشغول گذراندن تحصیلات و کسب تجربه می باشند. این پزشکان موظفند که مقالات خود را در زمینه مغز و اعصاب ارائه داده و با آخرین دستاوردهای پزشکی آشنا گردند و یا خود دستاوردی را ارائه نمایند.

مرکز علوم مغز و اعصاب ایران معروف به بیمارستان پروفسور سمیعی در حال ساخت بوده و هنوز به اتمام نرسیده است. به همین علت هنوز به وزارت بهداشت تحویل نگردیده است.

مجهز ترین بیمارستان مغز و اعصاب تهران چه نام دارد؟
کلینیک طبیب، در منطقه سعادت آباد تهران
بهترین دکتر مغز و اعصاب در تهران چه نام دارد؟
پروفسور مجید سمیعی پزشک مغز و اعصاب سرشناس ایرانی. برای اطلاعات بیشتر درباره این سرمایه ملی، در این صفحه بخوانید.
بیمارستان های منطقه 22 تهران چه نام دارند؟
بیمارستان های منطقه 22 به عنوان حیاتی‌ترین مراکز درمانی و بهداشتی این منطقه شناخته شده‌اند. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا بیمارستان تخصصی روانپزشکی ایرانیان بیمارستان مغز و اعصاب بیمارستان تخصصی تات ( تشخیص و درمان سرطان )
چرا بیمارستان در منطقه ۲۲ قرار دارد؟
پس از مشورت و گمانه‌زنی های طولانی و جدی، در انتهای غربی بزرگراه همت و جنب شهرک شهید باقری که از بهترین مناطق آب وهوایی تهران است، قرار گرفت.
نحوه وقت گرفتن از پروفسور سمیعی چگونه است؟
می توانید با مراجعه به سایت سلامت 24 بصورت آنلاین با ایشان نوبت دریافت کنید و نیز شماره تلفن 84090 برای سهولت در نظر گرفته شده است.
امکانات و تجهیزات بیمارستان مغز و اعصاب دکتر سمیعی چگونه است؟
این بیمارستان با سه طبقه پیرامونی و ۱۰ طبقه در هسته مرکزی ساخته می شود که قرار است با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و زیر نظر مستقیم پروفسور سمیعی اداره شده و به بزرگ ترین و مهم ترین مرکز تحقیقاتی،آموزشی، پژوهشی و بیمارستانی ایران تبدیل شود.