شهرک صدرا

شهرک صدرا

شهرک صدرا 

اطلاعات کافی از مکان و منطقه‌ای که هر خانه و آپارتمانی در آن واقع شده است، کار بسیار ارزشمند و مهمی به حساب می‌آید. در این صورت می‌توان با این اطلاعات مناسب، انتخابی درست انجام داد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم اطلاعات کافی در مورد شهرک صدرا، شهرک چشمه، شهرک گلستان و دهکده ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

معرفی شهرک صدرا 

موقعیت جغرافیایی این شهرک به این صورت است که در سمت شرق میدان المپیک جلوه گری می‌کند‌. معماری به خصوص این شهرک زیبایی چشمگیری را برای خود ایجاد کرده است. این شهرک در منطقه ۲۲، به عنوان شهرک قدیمی تهران به حساب می‌آید. مساحت این شهرک ۴۰ هکتار زمین است و بخش قابل توجهی از این شهرک را فضای سبز تشکیل می‌دهد. برای مثال بوستان صدرا یکی از معروف‎ترین بخش این فضای سبز است و طراوت و زیبایی را به محیط شهرک ارزانی می‌دارد. همچنین این شهرک دارای  مسجد بزرگی به نام  امام باقر (ع) است که مردم برای اعمال عبادی و مراسمات مذهبی در آن شرکت می‌کنند.    
دسترسی این شهرک به ورزشگاه آزادی و بزرگراه حکیم از جمله مزیت‌های این شهرک به حساب می‌آید.

شهرک صدرا واقع در دهمده المپیک می باشد

خرید خانه در شهرک عقاب

شهرک عقاب یکی دیگر از 62 مجتمع واقع در محله شهرک صدرا واقع در غرب تهران است. دسترسی این شهرک به برج طوبی، باشگاه انرژی، سوپر مارکت الماس و نانوایی الماس باعث شده تا خرید خانه در شهرک عقاب بسیار مناسب باشد.

خرید آپارتمان در شهرک آفتاب تهران

شهرک آفتاب یکی دیگر از شهرک‌های مهم و چشم نواز  غرب تهران در منطقه ۲۲ چیتگر است. دسترسی آن به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر باعث شده تا امکانات تفریحی این مجموعه تکمیل شود. ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها کاملا به روش مدرن طراحی شده است‌‌. وجود آسانسور‌ها، پله برقی و پارکینگ‌های مجهز در این شهرک باعث شده است تا این مجموعه بسیار مناسب خرید آپارتمان در شهرک آفتاب تهران شود.

معرفی شهرک چشمه

شهرک چشمه در منطقه‌ ۲۲ تهران واقع در محدوده‌ گلستان یا شهرک راه‌آهن می‌باشد. خانه‌های این شهرک ویلایی است و تعداد طبقات از سه بیشتر تجاوز نمی‌کند. این شهرک به دلیل قرارگیری در نزدیکی پارک چیتگر و کوه‌های کن بسیار خوش آب و هوا است. فضای سبز این شهرک و انواع مختلف درختانی که در آن قرار دارد منظره‌ چشم نوازی را ایجاد کرده است. دسترسی این شهرک به مناطقی همچون بزرگراه همت، بزرگراه آزادگان، دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر است.

خرید آپارتمان در دهکده

دهکده المپیک همان طور که از اسمش مشخص است، سابقه‌ ورزشی دارد و در حال حاضر نیز به کارکنان و مسئولین سازمان تربیت بدنی واگذار شده است. امکانات رفاهی همچون پارک ساحل و پارک فرهنگ منظره‌ای بسیار دل انگیز را برای این محله به ارمغان می‌آورند‌، همچنین قرارگیری دانشگاه علامه طباطبایی در این محله، فضایی آموزشی و فرهنگی را به همراه خود دارد. این محله همچنین در دل خود سینما دارد که همه چیز را برای امکانات تفریحی تکمیل می‌کند. همه‌ این موارد شرایط را برای خرید آپارتمان در دهکده مهیا می‌کند.برای خرید و دیدن مسکن در منطقه 22 می توانید به املاک منطقه 22 مراجعه کنید.

شهرک صدرا یکی از شهرک های مناسب سکونت در دهکده المپیک می باشد

معرفی شهرک گلستان

شهرک‌ گلستان نیز در منطقه‌ ۲۲ تهران قرار دارد و از بزرگترین شهرک‌های غرب تهران به شمار می‌رود. این شهرک در نزدیکی برج های دریاچه چیتگر قرار دارد و از امکانات این شهرک می‌توان به مراکز درمانی، مراکز خرید و همچنین تفریحی اشاره کرد. دریاچه‌ چیتگر و همچنین پارک جنگلی چیتگر در این شهرک واقع شده است. آبشار تهران نیز که در ضلع شمالی این شهرک قرار دارد چشم اندازی زیبا را به وجود آورده است.

سخن پایانی 

در این مقاله اطلاعات و مشخصاتی در مورد شهرک‌ها به ویژه شهرک صدرا ارائه شد. ما در گروه مسکن پلاکینو، خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهیم و همراه آنان هستیم تا انتخابی مناسب و درست داشته‌ باشند.