سرمایه گذاری در چیتگر

سرمایه گذاری در چیتگر

چرا شهرک چیتگر برای خرید یا سرمایه گذاری مناسب است؟ نحوه ی قیمت گذاری برج چیتگر چگونه است؟

در این محتوا قصد داریم مناسب ترین پیشنهادات شرایط سرمایه گذاری یا خرید مسکن در شهرک چیتگر را با توجه بودجه شما دوستان بیان کنیم و همچنین به نکات خرید مسکن دربرج ها اشاره کنیم.

قیمت به روز منطقه ۲۲ و شهرک چیتگر را به کمک سایت پلاکینو مشاهده فرمایید.

در درجه اول اگر قصد خرید ملک برای سکونت و یا خرید ملک برای سرمایه گذاری را در منطقه ۲۲ با نازل ترین قیمت دارید در هر دو حالت ما شهرک چیتگر را پیشنهاد می کنیم. دلیل چیست؟

همان طور که در مقاله قبلی توضیح دادیم موقعیت استراتژیک شهرک چیتگر به گونه ای است که از یک طرف به باغ گیاهشناسی،از یک طرف به بازار بزرگ ایران،از یک طرف به جنگل چیتگر،از یک طرف به شهربازی هزار و یک شهر و در نهایت در نزدیکی دریاچه خلیج فارس قرار دارد. در نتیجه ای آینده ای فوق العاده را دارد و همه این ها در حالتی است که به علت دسترسی های مجزا از ترافیک این مراکز به دور است.

حال اگر تصمیم گرفتید در شهرک چیتگر ملکی را تهیه کنید حتما مطالب زیر را مطالعه نمایید.

معیار های تعیین قیمت واحد ها در برج های چیتگر

  • ویو و دید برج چیتگر
  • طبقه اپارتمان چیتگر
  • نقشه واحد اپارتمان چیتگر
  • دکوراسیون داخلی

متراژ بزرگ یا کوچک برج

معمولا کوچک متراژ ها به دلیل قدرت خرید بیشتر مردم، قیمت بالاتری دارند

تعداد واحدهای موجود در هر طبقه

طبیعتا هر چه تعداد واحد در طبقات زیاد تر شود قیمت پایین تری دارد

تر تیب مواردی که در بالا آمده مهم است، به عنوان مثال تاثیر ویو در قیمت از تاثیر طبقه بیشتر است.

پهنه A (پهنه بوستان)

شهرک چیتگر پهنه A

در مقاله قبلی توضیح داده شد که پهنه A (پهنه بوستان) شهرک چیتگر دارای ۲۱ برج می باشد که تا این لحظه ۹ برج آن  یعنی برج های پامچال ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و۵ و ۶ وارکیده های ۱ و ۸ و ۹) تحویل شده اند و مردم ساکن شده اند.

برج های ارکیده ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۱۰ و ۱۱ نیز در پایان سال ۱۳۹۷ تحویل داده می شوند.

در نتیجه در پهنه A (پهنه بوستان) برج هایی که در آخر سال ۱۳۹۷ تحویل می شوند تفاوت قیمتی حدود متری ۱ تا ۲ میلیون تومان را با واحدهای آماده برج چیتگر دارند.

دکور داخلی اپارتمان چیتگر

نکته مهمی که در خرید اپارتمان چیتگر بیشتر مردم به آن توجه نمی کنند، بحث دکور داخلی آپارتمان می باشد.

با یک مثال موضوع بالا را توضیح می دهیم.

فرض کنید مالک واحدی ۹۰ متری در پهنه A شهرک چیتگر یک واحد آماده با دکوراسیون نیمه لوکس (شامل پارکت، کابینت ترک، کمد دیواری های فراوان، فن کویل، نورپردازی های زیبا و…) را به قیمت متری ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان را در صفحه خرید و فروش آپارتمان در چیتگر برای فروش گذاشته است، مالک واحدی دیگر در موقعیتی تقریبا مشابه واحد کاملا خام را به قیمت متری ۹٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان به فروش گذاشته است.

هزینه تغییر دکوراسیون آپارتمان چیتگر

حداقل عددی که باید برای این دکوراسیون هزینه کرد، بالغ بر ۸۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد در صورتی که حدود ۲ ماه نیز از زمان شما صرف این کار می شود و آپارتمان شما به مدت دو ماه تحت تصرف پیمانکار می باشد.

حال اگر محاسبه کنیم قیمت واحد اول با دیزاینی که خودش داشته معادل ۹۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان میشود و این در حالیست که قیمت واحد دوم ۹۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان میشود و این در حالیست که آپارتمان شما تا ۲ ماه در تصرف پیمانکار می باشد و چنانچه مستاجر باشید، می بایست ۲ ماه بیشتر اجاره نشین باشید و هزینه بیشتری پرداخت کنید.

در نتیجه واحدها در ارکیده های ۲ و ۳ و ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۱۰ و ۱۱ واحدهای تقریبا خام هستند و شما می بایست هزینه ای ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونی را برای واحدهای خام برج چیتگر متحمل شوید.

نکته مهم: برج های پامچال ۵ و ۶ و همچنین ارکیده ۱۰ و ۱۱ را اصطلاحا برج های فروش آزاد می گویند. تفاوت این برج ها با دیگر برج ها در این است که در این برج ها مبلغی حدود ۳۰ الی ۶۰ میلیون (متناسب با آپارتمان) از قیمت کلی معامله کسر می شود (بابت سند) و خریدار آن را در زمان آماده شدن سند به بتاجا پرداخت خواهد کرد.

اگر قصد سکونت دارید، خرید ملک در پهنه A (پهنه بوستان) شهرک چیتگر را به عنوان بهترین گزینه برای شما پیشنهاد می کنیم اما اگر قصد سرمایه گذاری دارید، پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر بهترین گزینه می باشد. در صورت خرید اپارتمان چیتگر در پهنه A (پهنه بوستان) و پهنه B چیتگر شما می بایست کل مبلغ معامله را به صورت نقد پرداخت کنید، به این معنا که اگر پیش خرید انجام دهید مبلغی برای زمان تحویل نمی ماند.

پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر و شرایط سرمایه گذاری در آن

واحدهای برج های شهرک چیتگر پهنه B

بیشتر مردم شهرک چیتگر را با پهنه B (پهنه سروستان) می شناسند. برج هایی زیبا با معماری متفاوت به شکل پروانه که هم تک برج به شکل پروانه می باشد و هم مجموعه برج ها با هم شکل پروانه را می سازند.

پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر قیمت ها کاملا شناور می باشد. وجود تقریبی ۴۵۰ واحد در هر برج و جایگیری ها و ویوهای متفاوت برج ها باعث شده قیمت های واحد های برج چیتگر گاها اختلاف زیادی داشته باشند.

به همین دلیل در هنگام خرید آپارتمان در پهنه B (پهنه سروستان) حتما به مواردی که در ابتدای مقاله به آن اشاره شده است، دقت کنید و قیمت را با واحد های مشابه مقایسه کنید.(برای این کار شما میتوانید از مشاورین املاک پلاکینو کمک بگیرید)

توجه : سهام ۳۳ و ۶۳ متری دارید؟ موقع انتخاب واحد شماست؟ پس مقاله های سهام ۳۳ و ۶۳ متری چیتگر و همچنین مقاله ی انتخاب واحد مجموعه پلاکینو رو از دست ندین!!!

تاریخ تحویل برج چیتگر

تحویل واحد های آپارتمان چیتگر در پهنه B برای آخر سال ۱۳۹۸ می باشد (به جز برج های G1 و G3) ، اما این امکان وجود دارد که با فاصله ۳ الی ۴ ماه تاخیر به ساکنین تحویل داده شود.

برخی برج های پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر به صورت سهام تهیه شده است و در رابطه با سهام چیتگر در مقاله ای دیگر توضیح داده ایم.

به دلیل قرارگیری شهر بازی در حال احداث هزار و یک شهر در ضلع شمالی پهنه B (پهنه سروستان) واحد های شمالی در برج های شمالی پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر که ویو شهربازی را دارند قیمت بالاتری نسبت به بقیه واحد های برج چیتگر دارند.

همچنین به علت قرارگیری پارک چیتگر و باغ گیاهشناسی ملی ایران در ضلع جنوبی پهنه B (پهنه سروستان)واحدهای جنوبی در برج های جنوبی نیز موقعیت خوبی دارند.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید، پهنه B شهرک چیتگر بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است.

در هنگام خرید در پهنه B به جهت و ویو (دید) واحد توجه کنید. شما می توانید تصاویر هوایی را در کانال آپارات مجموعه پلاکینو مشاهده کنید و جای گیری برج های چیتگر را نسبت به یکدیگر مشاهده نمایید.

پلان های شهرک چیتگر

نقشه پلان واحد ها در سایت پلاکینو قرار داده شده است. ابتدا نقشه (پلان) واحدتان و پنجره ها و تراس آن را مشاهده کنید به کدام سمت است، سپس از روی کلیپ هوایی متوجه ویو واحد خود خواهید شد.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پهنه D چیتگر بدست آورید.

جمع بندی

پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر از جهات معماری، سازه ای، موقعیت جغرافیایی، دسترسی و… نه تنها از پهنه A (پهنه بوستان) شهرک چیتگر بلکه یک سر و گردن از سایر برج های منطقه ۲۲ جلوتر است.

در صورت خرید واحد از پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر شما می بایست کل مبلغ معامله را پرداخت کنید و مبلغی جهت زمان تحویل یا سند باقی نمی ماند.

پهنه C شهرک چیتگر

این پهنه چند سالی است که فعالیتی داخل آن انجام نمیگیرد، اما به تازگی برای آماده سازی آن، اقداماتی انجام شده است.

دنبال سرمایه گذاری در پهنه C هستید؟ میخواهید با برج های پهنه C آشنا شید؟ از قیمت پهنه C خبر ندارید؟ روی لینک کلیک کنید.

تفاوت پهنه های شهرک چیتگر

تفاوت این پهنه از نظر مالی با سایر پهنه ها در این است که قرارداد آن با توجه به تورم منعطف است، منظوراین است که پس از اتمام ساخت، سازنده بررسی می کند که چه میزان در اثر تورم برای خود او هزینه برداشته شده است و سپس در زمان تحویل به شما قیمت نهایی اعلام می شود. اصطلاحا می گوییم پایان باز دارد و قیمتش قطعی نیست، در صورتیکه در پهنه A و Bشهرک چیتگر اینگونه نیست و قیمت اپارتمان چیتگر قطعی است.

در نتیجه ما پهنه C شهرک چیتگر را برای سرمایه گذاری پیشنهاد نمی کنیم، البته شما می توانید با حداقل سرمایه در این قسمت سرمایه گذاری کنید و اقدام به خرید امتیاز های تعاونی های مختلف آن کنید که خود یک مزیت است، اما اگر سرمایه و بودجه شما به خرید در پهنه B ( پهنه سروستان) می رسد شک نکنید که پهنه B (پهنه سروستان) شهرک چیتگر بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است، در غیر این صورت پهنه C به نسبت سایر پیش فروش های منطقه گزینه بهتری است.

چه دلایلی باعث سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران میشود؟
در حال حاضر سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر بسیار رونق دارد و به همین دلیل جز محیط هایی است که عموما ساختمان ها همگی تازه ساز و جدید می باشد.در منطقه 22 زمین های متعدد و شرایط خوبی را دارا است که در حال شکوفایی می باشد.
مزایای سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر چیست؟
منطقه 22 در مدت زمان کوتاهی توانسته گواهینامه های فراوانی دریافت کند:- گواهی نامه مخصوص سیستم رضایت مشتری- گواهی نامه مخصوص مدیریت محیط زیست- گواهی نامه مخصوص مدیریت ایمنی- گواهی نامه مخصوص ساخت و ساز- گواهی نامه مخصوص کنترل کیفیت ساخت- نشان افتخار برج سازان- نشان افتخار مدیران جهادی
سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و دریاچه چیتگر از چه طریقی ممکن می باشد؟
- پیش فروش از طریق تعاونی ها - پیش فروش شخصی ساز