پروژه برج های امام حسن چیتگر

پروژه برج های امام حسن چیتگر

مجتمع مسکونی امام حسن مجتبی (ع) همجوار با دریاچه شهدای خلیج فارس در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت می باشد. این پروژه توسط تعاونی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب ۴ برج ۲۱ طبقه طراحی و درحال احداث می باشد.

با تکمیل برج های امام حسن، بدلیل همجواری این پروژه با دریاچه و شهرک گلستان، فایلینگ و قیمت برج های امام حسن مجتبی را می توانید در بین آپارتمان های دریاچه و نیز آپارتمان های شهرک گلستان (شهرک راه آهن) مشاهده کنید.

برج های امام حسن مجتبی

خلاصه پروژه امام حسن مجتبی

موقعیت: واقع در منطقه 22 و ضلع شرقی دریاچه چیتگر

متراژ واحد ها: ۸۵ متری و ۱۰۰ و ۱۲۰ و ۱۷۰ متری + ۲۵۰ متری (پنت هاوس)

دسترسی: آزادگان جنوب و خیابان امیرکبیر - خروجی بلوار کوهک- بزرگراه خرازی و بلوار کاشان - خروجی شهرک سرو آزاد و بلوار میعاد

دسترسی با مترو و اتوبوس : مترو ایران خودرو یا چیتگر

ویو برج های امام حسن : به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر

برج های امام حسن مجتبی

این پروژه با نام پروژه چیتگر توسط توسط تعاونی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب ۴ برج ۲۱ طبقه طراحی و درحال احداث می باشد.

بلوک های مذکور دارای واحدهایی با متراژهای مختلف بوده که از ۸۵ متر، ۱۰۰ متر، ۱۲۰ متر و ۱۷۰ متر تشکیل گردیده اند.

موقعیت جغرافیایی پروژه امام حسن مجتبی (ع بسیار عالی بوده و از ویژگی های آن می توان نزدیکی این مجتمع به دریاچه زیبای شهدای خلیج فارس را نام برد که مورد توجه اغلب سرمایه گذاران می باشد.

برای مشاهده ی دیگر برج های مسکونی در منطقه ۲۲ مانند برج صدف یا برج امین یا برج های نرگس و … روی نام آنها کلیک کنید!

دسترسی به مجتمع امام حسن (ع)

دسترسی به این پروژه بسیار راحت و آسان بوده و می توان از مسیرهای مختلفی به این پروژه رسید.

یکی از مسیرها عبور از بزرگراه آزادگان به سمت جنوب و طی مسیر از خیابان امیرکبیر می باشد.

مسیر بعدی عبور از بزرگراه خرازی سپس بلوار کاشان می باشد. اگر هم از اتوبان شهید فهمیده (تهران- کرج) طی مسیر می کنید با چندین خروجی می توانید به این مجتمع دسترسی پیدا کنید.

از خروجی شهرک گلستان و بلوار کوهک و یا خروجی شهرک سرو آزاد و عبور از بلوار ایران خودرو و سپس طی مسیر از بلوار میعاد می توان به شرق دریاچه چیتگر و این مجتمع مسکونی رسید.

وجود ایستگاه مترو چیتگر و ایستگاه مترو ایران خودرو از دیگر محاسنی است که امکان دسترسی به این پروژه را فراهم می نماید.

همانگونه که می دانیم و در مقالات قبلی نیز بیان گردید شهرک گلستان دارای بافت ویلایی بوده و اکثر محدوده آن ساختمان های سه طبقه بنا گردیده است.

ویو برج های امام حسن مجتبی

از آن جایی که پروژه امام حسن مجتبی (ع) در همسایگی شهرک گلستان احداث گردیده است به همین علت بسیاری از واحدهای پروژه دارای دید دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و بقیه واحدها به خصوص واحدهای شرقی دارای نورگیر فوق العاده و دید شهر بدون مشرف می باشند که این مورد را هم می توان یکی دیگر از مزایای این مجتمع مسکونی دانست.

آپارتمان های پروژه امام حسن چند متری اند؟

همانگونه که اشاره گردید پروژه امام حسن از ۴ برج ۲۱ طبقه تشکیل شده است که طبقات اول الی شانزدهم شامل ۶ واحد مسکونی با متراژهای ۸۵ متر تا ۱۲۰ متر می باشد.

در این طبقات ۲ واحد ۱۲۰ متري، ۲ واحد ۱۰۰ متري و ۲ واحد ۸۵ متري وجود دارد.

طبقات هفدهم الی بیستم شامل ۵ واحد مسکونی در ۳ مساحت مختلف بوده که یک واحد ۱۷۰ متري، دو واحد ۱۰۰ متري و دو واحد ۸۵ متري در این طبقه وجود دارد.

در طبقه بیست و یکم نیز دو واحد با مساحت ۲۵۰ متر بنا گردیده است.

امکانات برج های امام حسن

از مهم ترین بحث ها قبل از سرمایه گذاری در منطقه 22 موضوع امکانات آن مجتمع مسکونی است پس ما از امکانات برج های امام حسن برای شما خواهیم گفت و در صورت تمایل می توانید از روند ساخت و پیشرفت پروژه امام حسن مجتبی (ع) بازدید فرمایید:

  • کانال شوتینگ زباله
  • سیستم گرمایش و سرمایش همه واحدها از نوع داکت اسپیلت (نسبت به متراژ واحد تعداد آن ها متفاوت است)
  • متریال مورد استفاده در پوشش کف کل واحدها سرامیک درجه یک سینا
  • کلیه شیر آلات از مرغوب ترین شرکت های ایرانی
  • پنجره ها از نوع یو پی وی سی دو جداره

پروژه امام حسن مجتبی (ع)

نقشه و پلان واحد های پروژه امام حسن

اگر بخواهیم از نقشه داخلی واحدها برای آشنایی بیشتر شما سرمایه گذاران، متقاضیان و یا خوانندگان محترم بگوییم، می توان به شرح زیر گفت:

واحدهای ۸۵ متری پروژه امام حسن مجتبی (ع) دارای آشپزخانه، سالن پذیرایی، دوعدد اتاق خواب، سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی، حمام دارای کابین و ۳.۵ متر مربع بالکن می باشد.

واحدهای ۱۰۰ متری شامل آشپزخانه، سالن پذیرایی، دو اتاق خواب که اتاق خواب اصلی به صورت مستر و دارای حمام است، سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی می باشند. این واحدها دارای دو بالکن به مساحت های سه و شش متر مربع در دو طرف واحد هستند.

واحدهای ۱۲۰ متری پروژه شامل آشپزخانه، سالن پذیرایی، سه اتاق خواب که اتاق خواب اصلی مستر بوده و دارای حمام است، سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی و حمام می باشند. این واحدها دارای ۸ متر مربع بالکن می باشد.

واحدهای ۱۷۰ متری پروژه امام حسن مجتبی (ع) دارای ۱۸ مترمربع آشپزخانه، سالن پذیرایی، سه اتاق خواب که دو اتاق خواب آن به صورت مستر بوده و دارای حمام است، سرویس بهداشتی ایرانی وفرنگی و حمام است. واحدهای ۱۷۰ متری این بلوک ها دارای دو بالکن به مساحت های شش و نه مترمربع می باشند.

واحدهای ۲۵۰ متری (پنت هاوس) پروژه امام حسن مجتبی (ع) شامل ۱۸ مترمربع آشپزخانه، سالن پذیرایی بزرگ، سه اتاق خواب که یکی از آن ها مستر و دارای حمام است، سرویس توالت ایرانی وفرنگی، حمام اصلی (دارای جکوزی و سونا)، انباری و رختشویی خانه می باشد.

این واحدها دارای سه عدد تراس به مساحت های هفت، سیزده و سی و هشت مترمربع می باشند که فضای بسیار مناسبی را جهت استراحت و آرامش فراهم کرده است.

جهت رفاه حال ساکنین، این پروژه دارای هفت باب واحد تجاری ۳۰ متری و دو باب واحد تجاری ۳۴۰ و ۱۰۰ متری با ارتفاع ۶ متر و یک باب واحد ۷۰۰ مترمربعی می باشد.

واحدهای پروژه امام حسن چند متری هستند؟
پروژه امام حسن از ۴ برج ۲۱ طبقه تشکیل شده است که طبقات اول الی شانزدهم شامل ۶ واحد مسکونی با متراژهای ۸۵ متر تا ۱۲۰ متر می باشد.
امکانات برج های امام حسن (ع) به چه صورت است؟
برج های امام حسن دارای ارتفاع سقف 4 متر در داخل هر واحد است ، 4 لاین آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، سالن اجتماعات ، سالن ورزش و…
موقعیت جغرافیایی برج های امام حسن (ع) به چه صورت است؟
در انتهای بلوار کاشان و در نزدیکی مرکز تجاری بام لند قرار دارد که دسترسی بسیار قوی برای ساکنین آن به همراه می آورد. همین طور نزدیک بودن این پروژه به بلوار امیرکبیر و در نزدیکی دریاچه چیتگر ، پارک جنگلی چیتگر ، بام لند ، ایران مال و.. می باشد