برج H2 نیروی هوایی

برج H2 نیروی هوایی

معرفی برج H2 نیرو هوایی

در سه مقاله قبلی در رابطه با پهنه C چیتگر موضوعاتی را مطرح کردیم و در رابطه با برج های نیروی زمینی، پدافند و مرجان توضیحاتی را ارائه کردیم. حال قصد داریم تا به معرفی برج H2 نیروی هوایی در پهنه C شهرک چیتگر پرداخته و قیمت پیش فروش و روند پیشرفت پروژه H2 نهاجا را بررسی کنیم. با اطلاعاتی که ما در گروه مسکن پلاکینو در اختیار شما قرار می دهیم می توانید پروژه اچ 2 را با دیگر برج های پهنه سی مانند برج های اداره مهندسی نیروی زمینی، برج مرجان نیرو دریایی و برج C و برج H پدافند مقایسه کنید.

بار دیگر به طور خلاصه سه مقاله گذشته را مرور می نماییم. پهنه C شهرک چیتگر دارای ۸ برج می باشد. ۴ برج آن مربوط به تعاونی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی (نزاجا) ، یک برج دو قلو به نام H2 مربوط به نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، یک برج دو قلو به نام مرجان مربوط به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و در نهایت دو برج دوقلو مربوط به پدافند به نام های C و H می باشند که به برج های پدافند معروف هستند.

تفاوت عمده پهنه C با پهنه A و B این است که قرارداد ساخت آن ها به صورت علی الحساب بوده و با توجه به تورم در پایان پروژه تمام هزینه ساخت به ازای هر متر را از اعضا دریافت می نمایند. بدین معنی که در پایان پروژه هزینه ساخت در طول پروژه میانگین یا معدل گیری می شود و معدل هزینه ساخت با توجه به تورم از اعضا دریافت می شود.

موقعیت پروژه H2 نیرو هوایی

برج نیروی هوایی H2 یک برج دو قلو است که در ضلع جنوبی برج مرجان واقع شده است و به لحاظ ویو و دید موقعیتی بهتر از برج مرجان دارد.

برج های پهنه C شهرک چیتگر

پیش فروش پروژه H2 پهنه سی

برج نیروی هوایی H2 که در پهنه C واقع شده است به همراه برج B6 خلبانان واقع در پهنه A شهرک چیتگر متعلق به تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش (نهاجا) می باشند که در مقاله ای مجزا در آینده به برج B6 خلبانان خواهیم پرداخت.

اسکلت برج دوقلوی H2

اسکلت برج نیروی هوایی H2 از نوع فلزی با اتصالات پیچ و مهره بوده و همچنین سقف آن از نوع کامپوزیت می باشد.

کار مراحل ساخت و نصب اسکلت پروژه B6 بر عهده شرکت پایبند سازه بوده است ولی در رابطه با برج H2 نیروی هوایی با وجود پرس و جوهای فراوان نتوانستیم شرکت سازنده اسکلت را بیابیم.

پیشرفت پروژه نیروی هوایی H2

اسکلت برج نیروی هوایی H2 در حال حاضر به اتمام رسیده و سقف نیز تا طبقات میانی انجام شده است.

زمان تحویل طبق گفته تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی نیمه اول ۹۹ است. اما با توجه به شواهد موجود و آخرین پیگیری گروه مسکن پلاکینو در املاک منطقه 22 برج های H2 تا سال 1401 تکمیل و به کارفرما تحویل خواهد شد

در ویدیو زیر پیشرفت کار برج های نیرو هوایی را مشاهده میکنید و همچنین میتوانید این ویدیو که توسط مجموعه پلاکینو تهیه شده را در کانال آپارات و یوتیوب پلاکینو نیز مشاهده کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای تعاونی مسکن مرکزی نهاجا می باشد.

تعداد طبقات برج H2 نهاجا

این برج دارای ۲۹ طبقه می باشد که مشتمل بر دو طبقه پارکینگ وانباری، یک طبقه لابی و ۲۶ طبقه مسکونی است.

در هر طبقه ۱۷ واحد موجود است و جمعا ۴۴۲ واحد می باشد.

متراژ واحد های پروژه H2 چند متر است؟

متراژ واحدهای پروژه H2 به ترتیب برابر است با ۷۵ متری که دارای دو نوع تک خواب و دو خواب می باشد.

۱۰۵ متری دو خواب، ۱۱۰ متری دو خواب و ۱۲۵ متری سه خواب

برج های نیروی هوایی در پهنه C

بهترین واحد های پروژه اچ 2 کدامند؟

برج نیروی هوایی H2 به دلیل اینکه ضلع جنوب آن چسبیده به باغ گیاهشناسی تهران است، واحدهای جنوبی آن ویوی فوق العاده ای خصوصا در طبقات بالا دارند. واحدهای ۲ خواب ۱۱۰ متری و ۱۰۵ متری رو به باغ گیاهشناسی هستند و واحدهای ۱۲۵ متری نیز دو نبش می باشند.

نکته: از تمامی تیپ واحدهای ذکر شده با متراژهای فوق در تمام طبقات وجود دارد و شما می توانید هر متراژی از متراژهای فوق را که دوست دارید در طبقه مدنظر خود (در روز انتخاب واحد) انتخاب نمایید.

امکانات برج نیروی هوایی H2 پهنه c شهرک چیتگر

سرمایش گرمایش برج به صورت چیلر و موتورخانه مرکزی می باشد.

واحدهای تحویلی به صورت خام هستند و فاقد کابینت و کمد و شیرآلات و نقاشی می باشند.

پهنه c-شهرک چیتگر-برج های نیرو هوایی

نحوه پیش خرید از برج نیروی هوایی H2 پهنه c شهرک چیتگر

قرارداد ساخت واحدها بر اساس بنای غیرمفید تمام شده( نه علی الحساب) متری ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.(یعنی متراژ بنای مفید به اضافه پارکینگ و انباری و مشاعات) که البته در آن هزینه پارکینگ و انباری و مشاعات نیز محاسبه گردیده است.

البته یک روایت دیگر هم موجود است و آن این است که قرارداد این برج دوقلو از نوع تمام شده(نه علی الحساب) و آن هم به مبلغ ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان برای هر متر مربع مفید مسکونی می باشد.

بیایید با یکدیگر شرایط پرداختی هر واحد را به طور جداگانه بررسی کنیم:

واحد ۷۵ متری

هر سه ماه یک بار مبلغ ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می بایست پرداخت شود. جمع هزینه واریزی تا به امروز(واریزی روز) ۱۴۹٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. پنج قسط به تاریخ های۹۷/۱۲/۱ و۹۸/۳/۱ و۹۸/۶/۱ و۹۸/۹/۱ و۹۸/۱۲/۱مانده است.

واحد ۱۰۵ متری

هر سه ماه یک بار مبلغ ۷٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می بایست پرداخت شود. جمع هزینه واریزی تا به امروز(واریزی روز) ۱۹۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. پنج قسط به تاریخ های۹۷/۱۲/۱ و ۹۸/۳/۱ و۹۸/۶/۱ و۹۸/۹/۱ و۹۸/۱۲/۱ مانده است.

واحد ۱۱۰ متری

هر سه ماه یک بار مبلغ ۸٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می بایست پرداخت شود. جمع هزینه واریزی تا به امروز(واریزی روز) ۲۱۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. پنج قسط به تاریخ های۹۷/۱۲/۱ و۹۸/۳/۱ و۹۸/۶/۱ و۹۸/۹/۱ و۹۸/۱۲/۱ مانده است.

واحد ۱۲۵ متری

هر سه ماه یک بار مبلغ ۹٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می بایست پرداخت شود. جمع هزینه واریزی تا به امروز(واریزی روز) ۲۳۹٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. پنج قسط به تاریخ های ۹۷/۱۲/۱ و ۹۸/۳/۱ و ۹۸/۶/۱ و ۹۸/۹/۱ و ۹۸/۱۲/۱ مانده است.

نکته: برای تهیه و خرید واحد در برج نیروی هوایی H2 می بایست مبلغ واریزی تا به امروز نفر قبلی به علاوه حق امتیاز فرد را بپردازید و سپس اقساط باقیمانده را خودتان پرداخت نمایید.(مبلغ واریزی تا به امروز هر واحد در بالا به تفکیک مشخص شده است.)

البته با این کار شما در واقع حق امتیاز فرد را خریداری نموده اید و در نهایت تعاونی در روز مقرر فراخوان انتخاب واحد می زند و شما می بایست در آن روز واحد مورد نظر خود را با توجه به اولویت خود انتخاب کنید.

نکته: هر عضو دارای یک شماره اولویت می باشد که این شماره بر حسب خوش حسابی اعضا مشخص می شود و پس از هر نوبت واریزی دچار تغییر می شود.در توضیح بیشتر باید بگوییم که وبسایت تعاونی برای هر عضو پروفایل مربوط به آن عضو را ساخته است و پس از هر نوبت واریزی با توجه به تاریخ واریزی که آیا تاخیر داشته است یا خیر، اولویت و رتبه ی عضو تغییر خواهد کرد.

انتخاب واحد افراد بر حسب شماره اولویت آن ها انجام می شود و افرادی که رتبه اولویت آن ها بهتر باشد جزو اولین نفرات برای انتخاب واحد هستند و می توانند واحد های مرغوب و برتر را که به آن ها اشاره شد انتخاب کنند. هرچه این عدد بدتر یا بالاتر باشد در واقع ممکن است فرد از واحدهای پر طرفدار و مرغوب جا بماند و به او نرسد.

نکته: تمامی واحد های برج نیروی هوایی H2 دارای دفترچه مالکیت می باشند و نقل و انتقال واحد ها و دفترچه ها بلامانع است و به راحتی در تعاونی انجام می شود. میزان پرداختی هزینه نقل وانتقال معادل نیم درصد مبلغ تعهد واریزی برای هریک از طرفین تا زمان فروش امتیاز می باشد.

نکته:در هنگام خرید امتیاز این پروژه حتما از قسمت مالی تعاونی میزان پرداختی های فروشنده و اولویت او و خوش حسابی اش پرسیده شود که با توجه به توضیحات فوق اولویت برای انتخاب واحد و خوش حسابی فروشنده فوق العاده مهم است.

نظر مجموعه پلاکینو در مورد پهنه c: قرارداد برج نیروی هوایی H2 به صورت قطعی آن هم با قیمت متر مربع مفید ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد. با وجود شرایط فعلی جامعه هزینه ساخت خیلی بیشتر از این مبالغ خواهد شد و این تعاونی ناچار است برای ساخت برج و عمل به تعهد خود از محلی دیگر تامین مالی کند.

جمع بندی در رابطه با پهنه C را می توانید در عکس اینفوگرافیک زیر مشاهده نمایید و در صورت کسب اطلاعات بیشتر برای ما کامنت بزارید و سوالاتتون رو بیان نمایید.

پهنه c-شهرک چیتگر-برج های نیرو هوایی

متراژ های برج H2 نیروی هوایی به چه شکل است؟
متراژهای واحد های این برج از ۷۵ متر تا ۱۵۷ متر می باشد و واحدها در طبقات متفاوت است . تعداد واحدهای ۷۵ ، ۸۸ و ۹۰ متر به نسبت متراژ های بالای ۱۰۰ متر بسیار محدودتر است.
موقعیت جغرافیایی برج H2 ارتش به چه شکل است؟
پروژه H2 نیرو هوایی در پهنه C شهرک چیتگر قرار دارد و دسترسی به بزرگراه های خرازی و حکیم ، مجموعه ایران مال و دریاچه را دارد. در قسمت جنوب پروژه ، باغ ملی گیاه شناسی قراردارد.
ویو برج H2 ارتش (نیروی هوایی) چگونه است؟
واحد های جنوبی دارای ویوی باغ ملی گیاه شناسی هستند و واحدهای جنوبی بدون مشرفیت خواهند بود. واحدها در طبقات بالابرج علاوه بر ویو باغ گیاه شناسی قسمتی از دریاچه را نیز دارا هستند.