برج مهرگان منطقه 22

برج مهرگان منطقه 22

در ادامه سلسه مقالات معرفی فرصت های سرمایه گذاری و خرید آپارتمان در برج های منطقه ۲۲ تهران، در این مقاله قصد داریم به تشریح یکی دیگر از فرصت های سرمایه گذاری ملکی و خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران بپردازیم.

در این بخش به معرفی برج مهرگان، موقعیت و امکانات این برج برای آشنایی شما خوانندگان گرامی پرداخته ایم.

معرفی برج مهرگان

برج مسکونی مهرگان در منطقه ۲۲ تهران قرارگرفته است. این بلوک به علت نزدیکی به پارک جنگلی چیتگر از موقعیت جعرافیایی و آب و هوایی خوبی برخوردار است.

این برج به صورت تک بلوک بوده و توسط تعاونی ماشین سازی اراک در سال ۱۳۹۶ساخته شده است.

برای متقاضیانی که قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارند عرض می کنیم که این بلوک در ۱۳ طبقه طراحی و اجرا گردیده است. متراژ واحدها عموماً ۱۲۸ متر است. سه طبقه منفی هم جهت پارکینگ و انباری دارد. به طور کلی این بلوک شامل ۵۰ واحد می باشد.

دسترسی به برج مهرگان

سریع ترین و آسان ترین راه دسترسی به این بلوک طی مسیر در بزرگراه شهید فهمیده یا همان اتوبان تهران- کرج به سمت غرب می باشد. بعد از رسیدن به خروجی پارک چیتگر وارد بلوار کوهک شوید و پس از آن به خیابان نسیم بیست در بلوار کوهک بروید تا به بلوک مهرگان برسید. البته از مسیرهای دیگری هم می توان به این بلوک رسید اما همانگونه که گفتیم سریع ترین و آسان ترین راه دسترسی، همان مسیر پیش گفته می باشد. اگر هم از بزرگراه همت به سمت غرب می روید می توانید وارد بزرگراه آزادگان به سمت جنوب شوید و از خروجی خیابان های امیرکبیر و یا هوانیروز به سمت بلوار کوهک بروید.

همانگونه که می بینیم راه های متعددی به سمت این برج وجود دارد که دسترسی به این بلوک را تسهیل می کند و از این بابت می توان گفت که وجود این مسیرها برای تردد، یکی از محاسن برای خرید آپارتمان می باشد.

مشخصات برج مهرگان

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران را دارید بد نیست با مشخصات این برج نیز آشنا شوید:

 • بلوک مهرگان در ۱۳ طبقه احداث گردیده است.
 • تعداد واحدها در طبقات این بلوک به غیر از طبقه سیزدهم، ۴ دستگاه است.
 • در طبقه سیزدهم بلوک مهرگان فقط دو واحد قرارگرفته است که این یکی دیگر از امتیازهای این بلوک است. بعضی از خریداران آپارتمان تمایل به خرید در طبقات کم واحد و یا متراژ بزرگ را دارند که از این حیث این بلوک دارای این حسن می باشد.
 • متراژ واحدها همانگونه که پیشتر اشاره گردید ۱۲۸ متر است اما در طبقه آخر که دو واحد در آن قرارگرفته است متراژ واحدها ۱۴۶ متر می باشد.

شاید به این دلیل که تمامی واحدها دارای یک متراژ هستند انتخاب را برای خریداران آپارتمان کمی مشکل کند و نتواند جوابگوی نیاز متقاضیان با هر سیلقه ای باشد.

برج مهرگان

 • این بلوک دارای دو لاین آسانسور نفربر و یک لاین آسانسور باربری می باشد. ظرفیت آسانسور نفربر شش نفر و آسانسور باری ۱۰ نفره است.
 • سیستم سرمایش و گرمایش واحدها از نوع اسپلیت و پکیج می باشد.
 • درب ورودی آپارتمان ها ضد سرقت بوده و کف واحدها سرامیک می باشد.
 • واحدها دارای آیفون تصویری و سیستم تلفن داخلی می باشند.

دید واحدها به چهارجهت می باشد که از سمت غرب دید دریاچه چیتگر و از شمال دید کوه را دارند. این مورد می تواند نکته مهمی در انتخاب و خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ باشد.

همان گونه که می دانید یکی از نیازهای امروز در ساختمان های بلند مرتبه داشتن انباری مناسب است. بلوک مهرگان برای خریداران آپارتمان و مالکین یک انباری با مساحتی حدود ۲ متر مربع بناکرده است. تا از این حیث دغذغه بایگانی وسایل و لوازم رانداشته باشند.

امکانات برج مهرگان

وجود امکانات خوب و مناسب در هر برج سبب می گردد که انتخاب برای متقاضی خرید آپارتمان و یا حتی رهن و اجاره واحد نیز راحت ترشود. در این بلوک امکانات خوب و مناسبی طراحی و اجرا گردیده است.

از مشخصات بلوک مهرگان وجود نگهبان ۲۴ ساعته است که امنیت این بلوک را فراهم می کند.

تمامی پنجره های به کار رفته در واحدها دوجداره upvc می باشند. این نوع پنجره ها عایق صوتی بوده و مانع ورود گرد و غبار و دود و غیره.به داخل آپارتمان می شوند.

اگر از دیگر از ویژگی های بلوک مهرگان برای شما خریداران آپارتمان بخواهیم بگوییم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اینترنت پر سرعت
 • سیستم اعلان و اطفاء حریق
 • دوربین مداربسته
 • سالن اجتماعات
 • ماهواره مرکزی
 • متریال نمای بلوک مهرگان سنگ است.
 • این بلوک دارای ۳ طبقه منفی جهت پارکینگ و انباری می باشد
 • ورودی پارکینگ هم به صورت کنترلی و دارای ریموت
 • سیستم جمع آوری زباله در بلوک مهرگان توسط سرایدار

اگر بخواهیم از نقاط ضعف این برج بگویم شاید عدم وجود سالن ورزشی و دستگاه خود پرداز را بتوان یکی از ضعف های این بلوک دانست. البته بعضی از متقاضیان خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ نیز هستند که این ویژگی را مد نظر قرار نمی دهند.

از خریداران و یا سرمایه گذاران محترمی که قصد خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ و یا سرمایه گذاری ملکی در منطقه ۲۲ تهران را دارند، خواهشمند است برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین خود در گروه مسکن پلاکینو تماس حاصل فرمایید.