برج های صیاد شهرک صیاد شیرازی منطقه 22 تهران

برج های صیاد شهرک صیاد شیرازی منطقه 22 تهران

شهرک صیاد تهران

برج های شهرک صیاد شیرازی در منطقه 22 تهران از دیگر مجتمع های پر طرفدار و پربازدید هستند. برج های صیاد توجه خیلی از مشتریانی که قصد سکونت در برج های اطراف دریاچه چیتگر را دارند، یا بدنبال سرمایه گذاری در منطقه 22 هستند را به خود جلب می کند.

برج های شهرک صیاد شیرازی ملقب به برج های صیاد در ضلع شمال غربی دریاچه چیتگر

در همین راستا و در ادامه همین مطلب به بیان ویژگی ها، مشخصات و امکانات منحصر به فرد مجتمع مسکونی صیاد شیرازی (شهرک صیاد) اشاره خواهیم کرد. سپس پیرامون شرایط و قیمت فروش آپارتمان در فاز 1 و فاز 2 صیاد چیتگر، و نیز قیمت اجاره و رهن (نرخ ودیعه) کامل خانه در شهرک صیاد شیرازی و دیگر آپارتمان های اطراف دریاچه صبحت خواهیم کرد.

فاز بندی پروژه شهید صیاد شیرازی

تعاونی سازنده شهرک شهید صیاد شیرازی (Sayyad Shirazi Resideitial Complex) بدلیل جذب سرمایه، فراهم کردن امکانات بیشتر و ایجاد تنوع در متراژ آپارتمان های صیاد، پروژه صیاد شیرازی چیتگر را به 2 فاز برج های صیاد 1 و صیاد 2 تقسیم نمود.

پیش فروش خانه و آپارتمان های پروژه صیاد

پس از فاز بندی پروژه و تجهیز کارگاه ساختمانی، واحدهای پروژه مجتمع مسکونی صیاد در قالب پیش فروش آپارتمان اطراف دریاچه چیتگر آگهی شدند.

در ادامه این طرح و جهت بالا بردن سرعت جذب سرمایه گذار، فایل های فایل های پروژه صیاد دریاچه، در اختیار کارشناسان مسکن پلاکینو، بعنوان حرفه ای ترین گروه مشاورین املاک منطقه 22 قرار دادند.

رهن و اجاره در برج صیاد

از برج‌هایی که در منطقه ۲۲ تهران در شرق دریاچه چیتگر ساخته شده‌‌اند، برج‌های صیاد شیرازی هستند. شهرک صیاد شیرازی تهران که تحت نظارت نیروی ارتش ساخته شده‌‌اند، جزو برج‌های برتر در این منطقه محسوب می‌شوند. متراژ واحدها در طبقات پایین کمتر و در طبقات بالا بیشتر است.

تنوع در متراژ واحد مسکونی این امکان را به شما می‌دهد تا با توجه به بودجه‌‌ای که در نظر گرفته‌‌اید، رهن و اجاره در برج صیاد را به راحتی انجام و یکی از ساکنین این برج باشید. مشاورین پلاکینو املاک برتر منطقه ۲۲ با آشنایی کامل با این برج تمام اطلاعات لازم را در خصوص متریال به کار رفته و انتخاب بهترین واحد آپارتمانی، به شما معرفی خواهند کرد.

برج های صیاد چیتگر کجاست؟

برج صیاد در ضلع شمال غربی دریاچه چیتگر (دریاچه خلیج فارس) و فاصله 600 متری (دقیق ترین فاصله بر اساس Measure distance نقشه گوگل) از آن بنا شده است. بطور دقیق تر بوک های مسکونی این مجموعه، جنب 3 راه بلوار طبیعت و بلوار شهید جوزانی ساخته شده اند.

فاصله 600 متری برجی های صیاد و شهرک صیاد شیرازی تا دریاچه چیتگر طبق نقشه گوگل

جهت اطلاع خریدارانی که ترجیح می دهند ابتدا از پروژه ها و برج های چیتگر بازدید کنند؛ برج صیاد در ضلع شمال شرقی شهرک چیتگر، و کمی پایین تر از ورودی شرقی بازار بزرگ ایران یعنی ایران مال واقع است.

مشخصات و نام گذاری بلوک های صیاد به چه صورت هستند؟

جهت نام گذاری بلوک های فاز دوم شهرک مسکونی صیاد دریاچه، از حرف S انگلیسی همراه با اعداد استفاده شده است. نام گذاری ساختمان های صیاد به ترتیب از ضلع جنوبی و سمت راست، S3، S2، S1 و S4 شروع شده و از چپ به راست بخش شمالی و با نام های S7، S6، S5 و S8 خاتمه می یابد.

یک نکته جالبی هم که در بحث نام گذاری برج های این مجتمع آپارتمانی وجود دارد، این است که برج S8 آن در حال حاضر به برج مسکونی ستاره غرب معروف است.

اسکلت برج های این مجموعه فلزی بوده و ضمن ساخته شدن با بهترین آلیاژ، تمامی قطعات آن با پیچ و مهره به یکدیگر متصل شده اند. این سبک معماری و ساخت برج موجب شده تا واحدهای آپارتمانی صیاد شیرازی را بعنوان ضد زلزله ترین خانه های منطقه 22 محسوب شوند.

برج های صیاد 1

برج های صیاد 1 بعنوان فاز اول این پروژه به نام برج هاي مجتمع مسكوني صياد شيرازي ١ نیز معروف هستند، روبروی ایران مال و برج افرا و در مجاورت بلوار طبیعت (جنوب به شمال) ساخته شده اند.

فاز 1 پروژه برج صیاد، در آخرای سال 1389 تکمیل و در پایان همان سال، به تعاونی مسکن ستاد مشترک ارتش ایران و اعضای آن تحویل داده شد.

بلوک های این مجموعه با استفاده از خیابان کشی های داخلی بین آن ها از یکدیگر تفکیک شده، و ساکنین بابت عبور و مرور دچار مشکل نمی شوند.

مشخصات برج های صیاد 1

مشخصات بلوک های فاز 1 برج های صیاد منطقه 22 به شرح زیر است:

 • 9 برج یا بلوک مجزا با تعداد طبقات 14 الی 17 می باشد.
 • تعداد آپارتمان های برج های صیاد 1 از 4 واحد در طبقات پایین تا 2 واحد در طبقات بالا متغیر هستند.
 • متراژ آپارتمان های صیاد یک، 97 متری تا 168 متری متغیر هستند که واحدهای 168 متری دوبلکس می باشند.
 • آپارتمان های جنوبی 2 تا از برج های جنوبی این مجموعه دارای ویوی دریاچه هستند.

امکانات برج های فاز 1 پروژه صیاد

گرچه ساخت و تکمیل این پروژه به 10 سال پیش برمی گردد، اما در همان زمان نیز شرکت سازنده آن با ساخت واحدهای تجاری در اطراف برج ها، امکان برخوردار شدن ساکنین از امکانات رفاهی را فراهم کرد.

همچنین خود ساختمان های صیاد و خانه های آن از امکاناتی ویژه که برای شما شرح می دهیم برخوردار هستند:

 • لابی من 24 ساعته و شیفتی
 • محوطه اختصاصی همراه با نگهبانی
 • وجود درمانگاه، نانوایی، سوپر مارکت و واحدهای تجاری دیگر اطراف مجتمع
 • پارکینگ اختصاصی و پارکینگ میهمان
 • انباری
 • سیستم گرمایشی مرکزی
 • برخورداری آپارتمان ها از کولر اختصاصی جهت تهویه مطبوع
 • 2 لاین آسانسور اختصاصی برای هر برج

برج های صیاد 2

فاز 2 مجتمع مسکونی صیاد در فاصله ای 5 ساله از فاز 1 این مجموعه آپارتمانی تکمیل شد. زمان دقیق تحویل برج های صیاد 2 به اعضای تعاونی مسکن ستاد مشترک کل ارتش، در پاییز سال 1394 بوده است.

تعداد بلوک های صیاد 2 مشتمل بر 10 برج 20 طبقه است که از S1 تا S10 نام گذاری شده اند. البته برج های S9 و S10 با کمی تاخیر نسبت به 8 برج اول ساخته شدند، و به همین علت محل قرارگیری آن های بالاتر از هشت بلوک دیگر است.

برخلاف برج صیاد یک که واحدها شمالی و جنوبی بودند، آپارتمان های پروژه صیاد دو بصورت شرقی-غربی هستند؛ همین نقشه باعث شده تا تعداد واحدهای بیشتری از چشم انداز دریاچه چیتگر و پارک چیتگر بهره مند باشند. چشم انداز زیبای دریاچه چیتگر، بعنوان مهم ترین نقطه گردشگری منطقه 22، از آپشن های کلیدی و موثر در قیمت پیش فروش آپارتمان های اطراف دریاچه محسوب می شود.

مشخصات برج های صیاد 2

اطلاعات بلوک ها و خانه های شهرک صیاد 2 (Sayyad town 2) شامل موارد زیر است:

 • 19 طبقه مسکونی همراه با یک طبقه لابی در هر برج.
 • تعداد 8 آپارتمان در هر طبقه، شامل 4 واحد غربی و 4 واحد شرقی، همراه با راهروی مشترک.
 • متراژ واحدهای مجتمع صیاد 2 دریاچه از 116 متر تا 161 متر هستند.
 • برج های صیاد 2 از 4 تیپ آپارتمان تشکیل شده: 116 و 144 متری با 2 اتاق خواب، و 157 و 161 متری با 3 اتاق خواب است که یک خواب آن مستر می باشد.
 • واحد های جنوبی برج های اس1، اس2، اس3 و اس4 دارای چشم اندازی بی نظیر از مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس و پارک جنگی چیتگر می باشد.
 • نورگیری بسیار عالی واحدها.

امکانات شهرک صیاد 2 (برج های صیاد 2)

شهرک صیاد 2 و برج های آن نسبت به فاز 1 این مجتمع ساختمانی، از جهت کمیت از امکانات بیشتر برخوردار است. کما اینکه از لحاظ کیفیت نیز، دارای متریال به مراتب بهتر جهت لوکس سازی صیاد 2 استفاده شده است. جهت افزایش اطلاعات شما، برخی از آن ها را برای شما عنوان می کنیم:

 • سیستم اعلان و اطفاء حریف.
 • ورودی خودرویی مستقل مجموعه از بلوار مظفر.
 • 4 لاین آسانسور برای هر برج شامل 3 لاین نفربر و یک لاین جهت حمل بار و اثاثیه.
 • لابی بسیار لوکس و زیبا با مدیریت لابی من 24 ساعته.
 • دوربین های مداربسته.
 • سیستم مانیتورینگ با قابلیت شخصی سازی برای هر واحد.
 • آیفون تصویری.
 • آنتن مرکزی.
 • سالن اجتماعات با ظرفیت بالا برای برگزاری مراسم ها و جلسات ساکنین.
 • سالن ورزشی.
 • سیستم گرمایش مرکزی.
 • سیستم سرمایش با کولر جهت تهویه هوای اختصاصی هر واحد.
 • هلی پد جهت فرود بالگرد امدادی.
 • محوطه سازی بسیار عالی و زیبا در اطراف برج ها.
 • زمین بازی اختصاصی.

نحوه دسترسی به برج های صیاد چگونه است؟

جهت بازدید از برج های صیاد، ابتدا باید با سریع ترین مسیر شهرک صیاد شیرازی آشنا شوید. بدین منظور ابتدا برای فرار از ترافیک خیابان های محلی، خود را به بزرگراه های خرازی یا شهید همدانی به بلوار طبیعت یا بلوار جوزانی برساند.

دسترسی از خرازی

اگر در مسیر شرق به غرب خرازی هستید از خروجی بلوار دریاچه و میدان دریاچه خارج شوید و مسیر خود را در امتداد بلوار جوزانی غربی ادامه دهید. در صورتی که مسیر غرب به شرق را طی می کنید هم لازم است تا در اولین خروجی بعد از درب ایران مال وارد کنارگذر یا همان لاین کندرو شده و به سمت بلوار طبیعت جنوبی بروید.

دسترسی از همدانی

مسیری که از سمت بزرگراه همدانی لازم است طی کنید تا به بلوک های صیاد برسید، به علت وجود دوربرگردان های متعدد کمی پیچیده است. پس از ورود به مسیر بلوار گیاه شناسی شمال، به 3 راهی ورودی پهنه A شهرک چیتگر و برج های ارکیده و پامچال خواهید رسید. 3 راهی را به سمت شرق بروید. با عبور در امتداد خیابان شهید حدادی یا خیابان 20 متری اول، خود را به بلوار طبیعت و 3 تقاطع آن با جوزانی برسانید.

برج های قابل مشاهده در مسیر

توجه داشته باشید که پروژه های نوسازی منطقه 22 نظیر: برج پاریز، برج دوقلوی صدف، برج های مسکونی امین، برج آریا و برج های تریتیوم 1 را نیز می توانید مشاهده کنید.

ورودی برج های صیاد 1

ورودی برج های شهرک صیاد یک در امتداد بلوار طبیعت شمال و کمی بالاتر از تقاطع آن با بلوار جوزانی است.

ورودی برج های صیاد 2

خیابان ورودی برج های صیاد دو (شهرک صیاد2) در بلوار مظفر واقع شده و جهت دسترسی به آن ابتدا باید خود را در مسیر شرق به غرب بلوار جوزانی در ضلع غربی میدان دریاچه قرار دهید. خیابان مظفر، خروجی دوم در این مسیر می باشد که شما را به سمت خانه های صیاد 2 دریاچه هدایت می کند.

دسترسی برج های صیاد به چه صورت است؟
دسترسی این برجها به دریاچه یک فاصله زمانی ۱۰ دقیقه‌ای چه را دارا است و دسترسی به مراکز خرید ایرانمال با فاصله ۲۰۰ متری می‌باشد.
امکانات و مزایای برج صیاد چیست؟
نورگیری مناسب واحد‌ها – محوطه سازی زیبا در بین بلوک‌های این مجموعه – لابی من ۲۴ ساعته – سیستم‌ سرمایش و گرمایش مرکزی در تمام برج‌ها – سالن اجتماعات – سالن‌های ورزشی – آنتن مرکزی – ۴ لاین آسانسور نفربر در تمامی برج‌ها – ۱ لاین آسانسور باربری مجزا در تمامی برج‌ها – دوربین مداربسته از دیگر امکانات این برج‌ها می‌باشد.
درباره برج صیاد شیرازی چه میدانید؟
برج های صیاد شیرازی ۲ دومین فاز اجرا شده از مجموعه برج‌های صیاد شیرازی در منطقه ۲۲ تهران و اطراف دریاچه چیتگر می‌باشد. سازنده این مجموعه برج‌ها تعاونی مسکن ستاد مشترک کل ارتش می‌باشد. مجموعه برج‌های صیاد ۲ در فاصله ۵۰۰ متری از دریاچه خلیج فارس واقع شده است.